تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۰
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به محرومیت تعلیقی هواداران فولاد و مهاجم پیکان در یک مسابقه حکم داد.
صدور حکم کمیته انضباطی برای جنجال‌های دیدار فولاد – پرسپولیس
به گزارش خبر24، کمیته انضباطی آرای خود را درباره تخلفات دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران و بازیکن تیم پیکان صادر کرد که به شرح زیر است:

دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان در هفته چهارم به میزبانی ورزشگاه شهدا برگزار شد که باشگاه فولاد خوزستان به دلیل استفاده از الفاظ توهین‌آمیز، پرتاب اشیا و بطری آب توسط تماشاگرانش و همچنین بدرفتاری لیدرهای تیم در قبال مقامات رسمی و تیم مقابل و نقض اصولی کلی رفتار از طریق حضور بیش از ظرفیت تماشاگران در جایگاه، به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگران در بازی‌های رسمی خانگی به مدت یک فصل تعلیق می‌شود و باید یک میلیارد ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

این رأی از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

مهرداد بایرامی بازیکن تیم پیکان به دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه بعد از بازی مقابل ملوان بندر انزلی علیه داور مسابقه، با توجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده، تخلف انتسابی به ایشان محرز و مسلم تشخیص و مستند به ماده ۷۱ مقررات انضباطی و با رعایت ماده ۹۴ این مقررات، ایشان به یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم خود به مدت یک فصل و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود.

این رأی از حیث جریمه نقدی ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ، قابل تجدیدنظرخواهی است. با صدور این حکم، دستور موقت شماره ۱۱۳۰ مورخ ۲۹ شهریور ماه ملغی‌الاثر می‌شود.
24-news.ir/vdcb99b8srhbfzp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما