تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷
کاماوینگا از سوی دیدیه دشان برای حضور در اردوی تیم ملی فرانسه در وقفه دیدارهای ملی ماه نوامبر دعوت شده بود.
شوک به رئال؛ مصدومیت ستاره فرانسوی جدی است!
کاماوینگا از سوی دیدیه دشان برای حضور در اردوی تیم ملی فرانسه در وقفه دیدارهای ملی ماه نوامبر دعوت شده بود.
اما این بازیکن نمی‌تواند تیمش را در دیدارهای پیش‌رو همراهی کند چون کادر پزشکی این تیم پس از انجام معناینات و آزمایشات اولیه اعلام کرد که او باید اردوی تیم ملی را ترک کند و به اسپانیا برگردد تا تحت نظر پزشکان رئال مادرید روند درمان را طی کند. 
در ویدیوی منتشر شده از سوی اکیپ مشخص است که بازیکنان تیم ملی فرانسه پس از برخورد این ستاره رئال مادرید با عثمان دمبله در اطراف او حلقه زده‌اند و با نگرانی شرایطش را دنبال می‌کنند. او چند دقیقه بعد و در حالی که دردی واضح در زانوی راستش دارد زمین را ترک می‌کند. 
در ابتدا به نظر می‌رسید که این اتفاق خاصی نباشد اما آزمایشات کمی نگران کننده بوده و در نهایت باعث شده که این بازیکن به معضل جدید رئال مادرید و کادر فنی این تیم تبدیل شود و حالا آنها باید با مصدومیت کاما هم روبرو شوند و راه‌حلی برای آن پیدا کنند. 
مارکا مدعی شده که همه چیز پس از انجام آزمایش در مادرید مشخص خواهد شد، اما ال‌چیرینگیتو خبر داده که کاماوینگا به احتمال زیاد شش هفته از میادین دور خواهد بود. اتفاقی که شوکی بزرگ و خبری بسیار بد برای رئال مادرید به حساب می‌آید اما آنها همچنان در انتظار جواب آزمایش خواهند بود.
24-news.ir/vdcf1ydyew6djva.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما