تاریخ انتشارشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۰
بررسی واکنش‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛

کاربران درباره‌ی تعطیلی «منوتو» چه گفتند؟

روزهای خبر اطلاعیه شبکه معاند منوتو خبر از تعطیلی آن در آینده نزدیک را داد. کاربران در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های گسترده‌ای به این خبر داشتند.
کاربران درباره‌ی تعطیلی «منوتو» چه گفتند؟
به گزارش خبر۲۴، شبکه تلویزیونی منوتو که بیش از چهارده سال سابقه فعالیت علیه جمهوری اسلامی را در کارنامه خود ثبت کرده است، طی روزهای اخیر و براساس اطلاعیه‌ای که از سوی مدیریت این شبکه منتشرشده، خبر از احتمال تعطیلی این تلویزیون در آینده نزدیک را داد. این شبکه فعالیت خود را با محتوای سرگرمی آغاز کرد و رفته‌رفته و با برنامه‌ریزی قبلی دست به انتشار مطالب جهت‌دار و در خلاف با عرف جامعه ایرانی اسلامی زد. سیاست این شبکه که از ابتدا در جهت دشمنی با جمهوری اسلامی تدوین شده بود، نتوانست آن‌طور که مد نظر سرمایه‌گذاران آمریکایی و صهیونیستی بود، به ثمر برسد.

اطلاعیه اخیر این شبکه مبنی بر تعطیلی احتمالی، خود گویای شکست رسانه‌ای دشمن طی این سال‌هاست که البته هزینه‌های هنگفتی برای آن خرج کرد. با انتشار خبر تعطیلی منوتو کاربران شبکه‌های اجتماعی در واکنش‌های مختلفی به تمسخر و استهزای کارکنان آن و برنامه‌های اجراشده طی سال‌های اخیر پرداختند. در ادامه به برخی از این واکنش‌ها اشاره شده است.
 

انتهای پیام/
24-news.ir/vdcfjydyyw6djea.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما