تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۲
نیروی مقاومت حماس به ادعاهای اشغالگران درباره بیمارستان الشفاء واکنش نشان داد و آن را نشانه شکست امنیتی و نظامی این رژیم خواند.
بیانیه حماس درباره بیمارستان الشفاء
به گزارش خبر24، جنبش مقاومت اسلامی حماس به بیانیه رژیم صهیونیستی درباره بیمارستان الشفاء و ادعاهای این رژیم درباره تونلهای حماس در زیر آن و استفاده از بیمارستان برای نگهداری زندانیان صهیونیست در آن واکنش نشان داد و آنها را سراسر دروغ و گمراه کننده خواند.

اسرائیلی‌ها اخیرا با انتشار ویدئویی که در آن یک خودروی حماس دو نفر از مجروحان زندانی صهیونیست را به آنجا منتقل می‌کنند را به عنوان اقدام حماس در استفاده از بیمارستان برای مقاصد نظامی خوانده‌اند. این درحالیست که بنا به گفته حماس و نیروهای کادر درمان رزمندگان حماس این دو اسیر صهیونیست را برای درمان به این بیمارستان برده و پس از مداوام آنها را به مقرهای خود منتقل کرده‌اند.

حماس در بیانیه خود همچنین تاکید کرده که اظهارات اشغالگران مبنی بر استفاده از بیمارستان الشفاء برای بازداشت اسرای صهیونیست با هدف سرپوش گذاشتن بر شکست امنیتی و نظامی این رژیم است.

خالد القدومی نماینده جنبش حماس در تهران در گفت وگو با خبرگزاری فارس از سازمان‌های بین المللی برای بررسی ادعای رژیم صهیونیستی در مورد بیمارستان الشفاءدعوت به عمل آورد و خواستار تشکیل یک کمیته بی‌طرف شد و گفت: حقیقتا همه آنچه ارتش اسرائیل به عتوان اسناد نظامی ارائه داده کذب محض است و پروگاندای رسانه‌ای برای بالا بردن روحیه نظامیان این رژیم است.
رژیم صهیونیستی در اقدامی برخلاف قوانین بین المللی و ضد حقوق بشری از هفته گذشته بیمارستان الشفاء را ابتدا محاصره کرد و سپس وارد ساختمان آن شد و بیماران و کادر درمان را مجبور به خروج از این بیمارستان کرد که بر اثر این اقدامات دهها بیمار شهید و تعدای از نوزادان نورس در این بیمارستان از بین رفتند.

منبع: فارس
24-news.ir/vdceoz8znjh8efi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما