تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۹
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان بدانند خون شهید سلیمانی همچنان می‌جوشد و جوانان کشورهای اسلامی و محور مقاومت ساکت نخواهند شد و نهادی از استکبار را نخواهند گذاشت که باقی بماند.
حضور سرلشکر باقری بر مزار شهید حاج قاسم سلیمانی+ عکس
به گزارش خبر24، سرلشکر محمد باقری صبح امروز در گلزار شهدای کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم فرصت دیگری شد که به زیارت مضجع شریف شهید سلیمانی بیایم.
وی افزود: این روزها همه دنیا می‌بینند نهالی که شهید سلیمانی و همرزمانش در فلسطین غرس کردند به درخت تناوری تبدیل شده و مقاومت می‌کند و نهاد صهیونیسم را از بین خواهد برد.
حضور سرلشکر باقری بر مزار شهید حاج قاسم سلیمانی+ عکس
حضور سرلشکر باقری بر مزار شهید حاج قاسم سلیمانی+ عکس
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: هر سال و هر روز که می‌گذرد جایگاه این شهید بزرگوار بیشتر روشن و جالی خالی ایشان بیشتر روشن می‌شود. همه ما در نیروهای مسلح و جوانان ما که وارد نیروهای مسلح می‌شوند شهید سلیمانی را یک الگو و اسوه‌ای می‌بینند که باید در مسیر او گام بردارند و تلاش کنند که مانند او شوند و این نه‌تنها برای ایران بلکه برای همه آزادیخواهان جهان اسوه و الگوی بزرگی است.
وی تصریح کرد: دشمنان بدانند خون شهید سلیمانی همچنان می‌جوشد و جوانان کشورهای اسلامی و محور مقاومت ساکت نخواهند شد و نهادی از استکبار را نخواهند گذاشت که باقی بماند.
24-news.ir/vdcc0sqsm2bq048.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما