تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۳
امیر دریادار سیاری با بیان اينکه ادعای صهیونیست ها در حمله به بیمارستان شفا بزرگنمایی بوده و نشانه ضعف آنهاست.
ادعای صهیونیست ها در حمله به بیمارستان شفا نشانه ضعف آنهاست/ آمریکایی ها و کشورهای غربی مانع نابودی صهیونیست ها شدند
امیر دریادار سیاری در گفتگو با خبرنگار خبر24، گفت: صهیونیست ها ادعا داشتند که تجهیزات و ستاد فرماندهی حماس در زیر بیمارستان شفا قرار دارد، اما آنها چیزی پیدا نکردند و این ادعای آنها هم دروغ بود.

معاون هماهنگ کننده ارتش، درباره جنایات صهیونیست ها در غزه و بمباران بیمارستان ها و مراکز درمانی اظهار داشت: جنایت های صهیونیست ها علیه انسان های بی گناه و به ویژه به کودکان و زنان غزه در هیچ کجای دنیا به عنوان یک عملیات نظامی و تاکتیک مطرح نبوده و ارزش ندارد؛ چرا که مردم بی گناه و بی دفاع چیزی ندارند.

امیر دریادار سیاری با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در مرحله ی دیوانه واری قرار دارد و دست به هر کاری می زند، ادامه داد: اقدامات صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی نشانه ضعف آنها است؛ چرا که اگر قوی بود تاکتیک نظامی به کار می گرفت و زنان، کودکان و بیمارستان ها را بمباران نمی کرد.

معاون هماهنگ کننده ارتش افزود: صهیونیست ها ادعا داشتند که تجهیزات و ستاد فرماندهی حماس در زیر زمین بیمارستان شفا قرار دارد، اما آنها چیزی پیدا نکردند و این ادعای آنها هم دروغ بود؛ تهاجم وحشیانه صهیونیست به بیمارستان شفا دلیلی نداشت که این مرکز درمانی را با مجروحان آن که بیشتر آنها زن و کودک بودند را از بین ببرد.

وی با بیان اينکه  ادعای صهیونیست ها در حمله به بیمارستان شفا بزرگنمایی بوده و نشانه ضعف آنهاست، تاکید کرد: کسی که ضعیف می شود و حرفی برای گفتن ندارد به هر کاری دست می زند ؛ صهیونیست ها در این موقعیت قرار دارند.

امیر دریادار سیاری به سکوت مدعیان حقوق بشر در قبال اقدامات وحشیانه صهیونیست در غزه اشاره کرد و گفت: افشای جنایت های صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی هنر اصحاب رسانه است و  این چیزی نیست که پنهان شود؛ مدعیان حقوق بشر ببینند که چه بلایی سر مردم ضعیف و بی پناه غزه می آید؛ جنایات صهیونیست ها در غزه نشانه ضعف، اضمحلال و از هم پاشیدگی است.

معاون هماهنگ کننده ارتش تصریح کرد: اگر حضور آمریکایی ها و کشورهای اروپایی در صحنه نبرد غزه نبود، مطمئن باشید رژیم صهیونیستی دیگر وجود نداشت. 

امیر دریادار سیاری همچنین درباره تهاجم زمینی صهیونیست ها در غزه نیز افزود: رژیم صهیونیستی در غزه عملیات زمینی انجام نمی دهد و دائم در حال بمباران مردم بی دفاع و بی گناه است و این  اوج نامردی است؛ امیدواریم رژیم صهیونیستی در آینده نزدیک مضمحل شود.

انتهای پیام/
24-news.ir/vdcgnq9qzak9t74.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما