تاریخ انتشاريکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۰
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس؛

ضربه طوفان الاقصی، پاسخ ظلم‌های اسرائیل به فلسطین و مردم غزه است

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس با بیان اینکه ضربه طوفان الاقصی پاسخ ظلم‌های اسرائیل به فلسطین و مردم غزه است، تصریح کرد: با این حرکت مشخص شد به چه میزان در اسرائیل تزلزل وجود دارد و آسیبی که دیده است غیر قابل جبران است.
ضربه طوفان الاقصی، پاسخ ظلم‌های اسرائیل به فلسطین و مردم غزه است
ولی الله بیاتی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبر ۲۴ اذعان کرد: اسرائیل مسبب اصلی وضعیتی است که الان در منطقه حاکم است.

بیاتی با بیان اینکه ظلم‌هایی که اسرائیل به فلسطینی‌ها و مردم غزه کرد منجر به این شد که آنها برای دفاع از خودشان حرکت بزرگ طوفان الاقصی را انجام دهند، تصریح کرد: با این حرکت مشخص شد واقعا در اسرائیل و این رژیم اشغالگر چقدر تزلزل وجود دارد و قطعا این آسیبی که اسرائیل دید، قابل جبران نیست‌.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس در ادامه اظهار کرد: با وجود اینکه همه مجامع جهانی حتی دادگاه لاهه اسرائیل را به خاطر نسل کشی و کشتار کودکان بی‌دفاع محکوم می‌کند اما آمریکا از آن حمایت می‌کند که این به صلاح و مصلحت آمریکا نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه آمریکا دشمن ملت‌های آزادیخواه است، اظهار کرد: آمریکا به جهت اینکه به عنوان مدافع اصلی اسرائیل است، چشم بسته از اسرائیل حمایت می‌کند و برای این کار کوردلانه خود هزینه‌های سنگینی می‌د‌هد و ضمن آن که در دنیا با این روش غیر انسانی آمریکا مخالفت‌هایی نیز وجود دارد.

بیاتی اظهار کرد: اگر آمریکا عقلانیت به خرج دهد و دست از حمایت اسرائیل بردارد قطعا اسرائیل دوام نمی‌آورد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس تصریح کرد: اینکه جبهه مقاومت مثل حماس، حزب الله و انصار الله یمن هدف قرار گرفته‌اند اشتباه فاحشی است که آمریکا و اسرائیل انجام می‌دهند چون آنها متکی به قدرت مردمی و یکپارچه هستند و از جایگاه خاصی برخوردارند همانند مردم سوریه و ایران.

وی در ادامه اذعان کرد: اگر آمریکا و اسرائیل با این گروه‌های مردمی دربیفتند با مردم درافتادند و طرف حساب آنها مردم هست.

بیاتی با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل باید به واقعیت دنیا احترام بگذارند، تصریح کرد: واقعیت دنیا این است که دیگر ظلم و ستم، استکبار و استبداد در دنیا جواب نمی‌دهد و مردم دوست دارند آزاد و مستقل باشند.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس در خصوص اتهام زنی آمریکا و اسرائیل به جمهوری اسلامی ایران اذعان داشت: اینکه آنها اتهام می‌زنند ایران نیروهای نیابتی در منطقه دارد و به منافع آنها حمله می‌کند، باید بدانند که اینگونه نیست و همانطور که ایران اعلام کرد آنها هیچ اجازه‌ای از ایران نمی‌گیرند و مثل کشور یمن وقتی می‌بیند به مردم غزه ظلم می‌شود قطعا جلوی منافع اسرائیل رو می‌گیرند.

بیاتی در پایان اظهار کرد: این امر اتهام زنی به جمهوری اسلامی ایران اشتباه است و آمریکا و اسرائیل باید سر عقل بیایند و در این مسیر نادرستی که پیش گرفته‌اند و در آن حرکت می‌کنند تجدید نظر کنند.

پایان پیام/
24-news.ir/vdcjoxevyuqexiz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما