تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۷
نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی؛

رسیدن به تکنولوژی و خودکفایی در سایه انقلاب

نماینده مردم شوش تصریح کرد: به لطف خداوند و با درایت رهبری در سایه انقلاب با دستاوردهای چشمگیر ضمن رسیدن به خودکفایی، تکنولوژی‌های خود را با تجاری سازی به تمام کشورهای جهان نیز صادر می‌کنیم.
رسیدن به تکنولوژی و خودکفایی در سایه انقلاب
محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبر24، بیان کرد: به لطف خداوند این روزها همه جا چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم و این اقتدار ملی را به رخ دشمنان شکست خورده این نظام می‌کشیم.

کعب عمیر تصریح کرد: اگر گریزی بزنیم به قبل از انقلاب می‌بینیم که در کشورمان با پیروزی انقلاب در همه عرصه‌ها پیشرفت‌های چشمگیری داشته‌ایم از جمله بهداشت و درمان که در گذشته‌ هیچ پزشکی وجود نداشت و مجبور بودند به پزشک هندی و یا فلیپینی مراجعه کنند اما امروزه به لطف خداوند و انقلاب در حوزه بهداشت و درمان در سطح دنیا رتبه بسیار بالایی داریم.

نماینده مردم شوش با اشاره به چهار ماهواره هوافضا که در هفته گذشته به فضا پرتاب شد و در مدار قرار گرفت، افزود: امروزه با دستاوردهای بسیار خوب انقلاب به خودکفایی رسیده‌ایم و تکنولوژی‌های خود را با تجاری سازی به تمام کشورهای جهان صادر می‌کنیم.

وی با اشاره به راز ماندگاری انقلاب اذعان کرد: ایران کشتی است که ناخدای آن رهبر فرزانه و حکیمی است که با درایت کامل این کشتی را به سمت و سوی پیشرفت‌های پایدار هدایت می‌کند.

کعب عمیر اظهار ادامه داد: از همان روزهای ابتدایی بهمن ۱۳۵۷ که انقلاب پیروز شد تا به امروز همیشه با چالش‌های عجیبی مواجه شدیم و دشمنان یک لحظه از نقشه‌های شوم خود عقب نشینی نکرده‌اند و همیشه در تمام زمینه‌ها و سایت‌های خبری برای نظام چالش ایجاد کرده‌اند، اما با وجود مقام معظم رهبری از تمام آن شرایط سخت و بحرانی و تحریم‌هایی که در همه حوزه‌ها وجود دارد عبور کرده و خواهیم کرد.

نماینده مردم شوش بیان کرد: همه مسئولان و کارگزاران نظام باید منویات مقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار دهند تا بتوانند به مردم انقلابی، ولایتمدار و فهیم که در راستای انقلاب حافظ خون شهدا هستند و همیشه در صحنه حضور دارند خدمت صادقانه کنند.

وی با بیان اینکه امروزه دستاوردهای نظام را نمی‌توان فقط در حوزه‌های هوافضا، موشکی و یا پزشکی خواند، تصریح کرد: در دیگر حوزه‌ها مانند حوزه عمرانی نیز ما پیشرفت‌های قابل توجه‌ای داشته‌ایم و روستاهایی که قبل از انقلاب و طاغوت از امکانات اولیه بهره‌مند نبودند به لطف خداوند بعد از انقلاب تمام زیر ساخت‌های آبادانی آنها ایجاد شده است. 

کعب عمیر بیان کرد: مسئولان اسلام باید بیش از پیش به این مردم وفادار انقلابی که سرمایه‌های اجتماعی و ولی نعمتان همه ما مسئولان هستند اهمیت بدهند و مشکلات تمام شهرها و روستاها را با جدیت پیگیری و حل و فصل کنند.

پایان پیام/
24-news.ir/vdcf0jdyxw6djea.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما