تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۴
کارشناس مسائل بین الملل در گفتگو با خبر24؛

پیشرفت های ایران به برکت انقلاب اسلامی پدید آمده است

هانی زاده گفت: انقلاب اسلامی ایران یک پدیده بی سابقه تاریخی است که موازنه های قدرت و قوائد درگیری را به نفع ملت های مسلمان منطقه تغییر داده است.
پیشرفت های ایران به برکت انقلاب اسلامی پدید آمده است
حسن هانی زاده کارشناس مسائل بین الملل در گفت‌وگو با خبرنگار24، با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک پدیده بی سابقه تاریخی است که موازنه های قدرت و قوائد درگیری را به نفع ملت های مسلمان منطقه تغییر داده است، اظهار داشت: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی یک اتفاق نادر و بی سابقه تاریخی بود که ریشه و مبنای آن اعتقادات دینی و اسلامی است.

هانی زاده ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران به عنوان قطب سوم در برابر آمریکا و شوروی سابق قد علم کرد و توانست علی رغم توطئه ها و تهدیدهای خارجی به مسیر رشد و توسعه خود ادامه دهد.

کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه توطئه های مختلفی در طول ۴۵ سال گذشته علیه انقلاب اسلامی صورت گرفته است، افزود: جنگ تحمیلی،  ترور شخصیت ها، جنگ مسلحانه گروهک های تروریستی و وجود ۲۶۰ شبکه ماهواره ای علیه کشورمان و محاصره اقتصادی نتوانسته انقلاب اسلامی را منزوی کند.

وی با بیان اينکه ایران اسلامی علیرغم توطئه های دشمنان دستاوردهای بزرگی داسته است، تاکید کرد: ایران اسلامی رهبری محور مقاومت  را به عهده داشته و به یک قدرت بلامنازع تبدیل شده است.

هانی زاده با بیان اينکه ایران اسلامی در تولید صنایع سنگین پیشرفت های خوبی داشته است، عنوان کرد:  ایران اسلامی در حال ساخت هواپیمای مسافربری است و به زودی پروژه آن عملیاتی خواهد شد.

وی با بیان اينکه ایران اسلامی به قطب گردشگری سلامت تبدیل شده است،  افزود: ایران اسلامی تاکنون چندین ماهواره صنعتی به فضا پرتاب کرده و در حوزه فناوری صلح آمیز هسته ای به یک نقطه مهم و قابل قبولی رسیده است.

هانی زاده با بیان اينکه پیشرفت های ایران به برکت انقلاب اسلامی بوجود آمده است، یادآور شد: امروزه فضای سیاسی در ایران باز بوده جریانات سیاسی در کشور فعال هستند. انسجام ملی و رهبری خردمندانه امام خامنه ای افق روشنی را پیش روی انقلاب اسلامی گذاشته و خون مطهر شهدا انقلاب اسلامی را بیمه کرده است.

انتهای پیام/
24-news.ir/vdcjmxevyuqexaz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما