تاریخ انتشاريکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵
با شمارش صندوق‌های شهری و روستایی، نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مختلف انتخابیه مشخص شد.
نتایج انتخابات ۱۴۰۲ مجلس در سراسر کشور + جدول و گرایش سیاسی
به گزارش خبر24، انتخابات مجلس در 31 استان و 290 حوزه و 59 هزار شعبه برگزار شد و واجدان شرایط شرکت در این انتخابات برای انتخاب نمایندگان دوازدهمین پارلمان ایران، 290 نماینده را انتخاب کردند.

آذربایجان شرقی
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 تبریز و آذرشهر و اسکو 1) روح‌الله متفکر‌آزاد
2) مسعود پزشکیان
مابقی نمایندگان در دور دوم انتخاب خواهند شد
   
2 اهر وهریس بیت الله عبداللهی 31 هزار و 676 رای  
3 بناب حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی 23 هزار و 343 رای  
4 سراب مجید نصیرپور 13 هزار و 199 رای  
5 شبستر محمود طاهری و حسین غیاثی به دور دوم انتخابات راه یافتند.    
6 کلیبر، خدا‌آفرین و هوراند بهنام رضوانی 22 هزار و 246 رأی  
7 مراغه و عجبشیر سید فرید موسوی 32 هزار و 776 رأی  
8 مرندو جلفا عزت‌الله حبیب‌زاده 40 هزار رای  
9 ملکان زهرا خدادادی 13 هزار و 613 رای  
10 میانه مریم عبدالهی
مهدی اسماعیلی و سید‌مرتضی حسینی به دور دوم راه یافتند
   
11 هشترود و چاراویماق فرامرز شهسواری 13 هزار و 550 رأی  
12 ورزقان رضا علیزاده 24 هزار و 348 رأی  
13 بستان‌آباد غلامرضا نوری قزلجه 17 هزار و 18 رای  
آذربایجان غربی
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 ارومیه 1) حاکم ممکان ممکان
شهین جهانگیری و سید سلمان ذاکر به دور دوم راه یافتند
1) 119 هزار و 766 رای  
2 بوکان محمدقسیم عثمانی 13 هزار و 141 رای  
3 سردشت، پیرانشهر و میرآباد کمال حسین‌پور 44 هزار و 52 رای  
4 خوی و چایپاره عادل نجف‌زاده 49 هزار و 134 رای  
5 ماکو وچالدران و پلدشت و شوط عمر پوراقدم 46 هزار و 486 رای  
6 مهاباد سلام ستوده 15 هزار و 885 رأی  
7 میاندوآب و چهاربرج و باروق علی احمدی 33 هزار و 446 رای  
8 شاهین دژ و تکاب محمد میرزایی 15 هزار و 944 رای  
9 نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده 36 هزار و 83 رای  
10 سلماس یعقوب رضازاده 19 هزار و 133 رأی  
اردبیل
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 اردبیل، نمین، نیر و سرعین 1) علی نیکزاد
2) صدیف بدی
3) احد بیوته
1) 83 هزار و 984 رای
2) 53 هزار و 443 رای
3) احد بیوته با 46 هزار و 532 رای
 
2 پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز ابراهیم فهیمی و امیدعلی رعنایی به دور دوم راه یافتند    
3 خلخال و کوثر وحید کنعانی 13 هزار و 857 رای  
4 گرمی و انگوت محمد خوش‌سیما 20 هزار و 19 رأی  
5 مشگین‌شهر بابک رضازاده 17 هزار و 7 رای  
اصفهان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 اصفها‌ن، جرقویه، ورزنه، هرند و کوهپایه 1) امیرحسین بانکی پور فرد
2) عباس مقتدایی
3) مهدی طغیانی
4) رسول بخشی
5) حامد یزدیان ‌
1) 152 هزار و 628 رای
2) 119 هزار و 411 رای
3) ‌112 هزار و 196 رای
4) 111 هزار و 441 رای
5) 97 هزار و 398 رای
 
2 اردستان احمد بخشایش‌اردستانی 11 هزار و 284 رأی  
3 شاهین شهرومیمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی ‌ 46 هزار و 726 رای  
4 خمینی شهر محمدتقی نقدعلی  45 هزار و 767 رأی  
5 سمیرم به دور دوم کشیده شد    
6 شهرضا و دهاقان حبیب قاسمی ‌22 هزار و 905 رای  
7 فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت اسماعیل سیاوشی 17 هزار و 780 رای  
8 فلاورجان رمضان رحیمی 18 هزار رای  
9 کاشان وآران و بیدگل مصطفی معینی 36 هزارو 734 رأی  
10 گلپایگان و خوانسار سید مسعود خاتمی 13 هزار و 273 رأی  
11 لنجان حسین رجایی‌ریزی و علی کیانی به مرحله دوم رفتند    
12 مبارکه زهرا سعیدی 11 هزار و 906 رأی  
13 نائین و خور و بیابانک الهام آزاد 6 هزار و 472 رأی  
14 نجف‌آباد و تیران وکرون ابوالفضل ابوترابی 40 هزار و 250 رای  
15 نطنز و بخش قمصر حسین عبدلی 14 هزار و 383 رای  
16 مسیحیان ارمنی جنوب      
البرز
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 کرج، اشتهارد و فردیس علیرضا عباسی
علی شیرین‌زاد‌ و مصطفی سعیدی سیرایی به دور دوم رفتند
108 هزار و 241 رای اصولگرا
2 ساوجبلاغ، نظر‌آباد، طالقان و چهارباغ علی حدادی 24 هزار و 901 رأی اصولگرا
ایلام
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1  ‌ایوان، چرداول،‌ مهران,‌ ملکشاهی، سیروان‌ 1) فریدون همتی
2) سارا فلاحی
1) 34 هزار و 914 رأی
2) 34 هزار و 721 رأی
1) مستقل
2) مستقل
2 دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره اسدالله چراغی 31 هزار و 595 رأی مستقل
بوشهر
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 بوشهر، گناوه و دیلم جعفر پورکبگانی 23 هزار و 3 رأی  
2 دشتی و تنگستان غلامحسین زارعی 20 هزار و 257 رأی  
3 دشتستان ابراهیم رضایی 43 هزار و 629 رأی  
4 کنگان ودیر وجم و عسلویه موسی احمدی ‌19 هزار و 165 رأی  
تهران
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 تهران، شمیرانات، اسلامشهر، ری و پردیس    
2 پاکدشت فرهاد بشیری 30هزار و 582 رأی
3 دماوند و فیروزکوه شاهرخ رامین 17 هزار و 812 رأی
4 رباط کریم و بهارستان حسن قشقایی  
5 شهریار، قدس و ملارد حسین حق وردی 56 هزار و 529 رأی
6 ورامین، پیشوا و قرچک مهدی زمانی‌افشار 30 هزار و 463 رأی
7 زرتشتیان    
8 کلیمیان    
9 مسیحیان آشوری وکلدانی    
10 مسیحیان ارمنی شمال    
چهارمحال و بختیاری
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 شهرکرد و بن و سامان احمد راستینه 33 هزار و 720 رأی
2 اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار حمیدرضا عزیزی 24 هزار و 431 رای
3 بروجن غلامرضا میرزایی 10 هزار و 615 رای
4 لردگان و خانمیرزا و فالرد سیدروح‌الله موسوی 56 هزار و 850 رأی
خراسان جنوبی
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 بیرجند و درمیان و خوسف سیدحسن هاشمی و علی مولوی به دور دوم راه یافتند  
2 نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی 31 هزار و 940 رأی
3 قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی 33 هزار و 200 رأی
4 فردوس، سرایان، طبس و بشرویه ‌محمد نصیری 25 هزار و 943 رأی
خراسان رضوی
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح‌آباد عثمان سالاری 76 هزار و 102 رأی
2 تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه محسن زنگنه 72 هزار و 318 رای
3 چناران و طرقبه شاندیز و گلبهار حسن امامی‌راد 29 هزار و 923 رأی
4 خواف و رشتخوار امیر توکلی‌رودی 48 هزار و 575 رأی
5 سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد 1) بهروز محبی
2) محمدرضا محسنی ثانی
1) 50 هزار و 684 رای
2) 40 هزار و 566 رای
6 فریمان، ‌سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی 38 هزار رای
7 قوچان و فاروج علی آذری 27 هزار و 991 رأی
8 کاشمر، خلیل‌آباد، بردسکن و کوهسرخ جواد نیک‌بین 43 هزار و 523 رأی
9 گناباد و بجستان هادی محمدپور 17 هزار و 769 رأی
10 نیشابور، ‌فیروزه، زبر‌خان، میان‌جلگه 1) سیدیحیی سلیمانی
2) محمد رستمی
1) 51 هزار و 577 رای
2) 44 هزار و 114 رای
11 درگز حسین محمدزاده 14 هزار و 894 رأی
12 مشهد و کلات 1) نصرالله پژمان‌فر
2) میثم ظهوریان
3) علی اصغر نخعی‌راد
احسان عظیمی‌راد،کاظم معتمدی‌فر، حسن علی اخلاقی و جواد کریمی قدوسی به دور دوم رفتند
1) 387 هزار و 410 رأی
2)279 هزار و 622 رأی
3) 220 هزار و 466 رأی
خراسان شمالی
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 اسفراین و بام‌صفی‌آباد هوای قوامی 34 هزار و 580 رأی
2 شیروان عباس قدرتی 14 هزار و 900 رأی
3 بجنورد، مانه‌وسملقان، جاجرم، گرمه، راز، جرگلان 1)محمد‌مهدی شهریاری
2) سیدمحمد پاکمهر
1) 75 هزار رای
2) 49 هزار رأی
خوزستان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 اهواز، باوی، حمیدیه و کارون 1) مجتبی یوسفی
2) سیدمحسن موسوی‌زاده
3) محمد امیر
 
2 آبادان 1) جلیل مختار
انتخابات این حوزه به دور دوم کشیده شد
20 هزار و 576
3 اندیمشک  جهانبخش قلاوند  
4 ایذه، باغ ملک، دزپارت و صیدون فرشاد ابراهیم‌پور نورآبادی 50 هزار و 383 رای
5 بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی امیر حیات مقدم 46 هزار و 746 رای
6 بهبهان و آغاجاری محمدطلا مظلومی  
7 خرمشهر مصطفی مطورزاده 13 هزار و 454 رأی
8 دزفول عباس پاپی زاده  
9 دشت آزادگان و هویزه مجید داغری  
10 رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان و امیر حسین نظری به دور دوم راه یافتند.  
11 شادگان هاشم خنفری‌پور جعفری 23 هزار رای
12 شوش و کرخه محمد کعب عمیر 34 هزار و 117 رأی
13 شوشتر و گتوند سید محمد سادات ابراهیمی ‌ 46 هزار و 20 رای
14 مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علی‌عسکر ظاهری عبدوند 28 هزار و 698 رأی
زنجان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 زنجان و طارم مصطفی طاهری
نبی‌الله محمدی و محمد اسماعیلی به دور دوم رفتند
 
2 ابهر، خرمدره و سلطانیه منصور علیمردانی  23 هزار و 864 رأی
3 خدابنده سعید رفیعی و احمد بیگدلی به دور دوم راه یافتند.  
4 ماهنشان و ایجرود سیدجمال موسوی 20 هزار و 821 رای
سمنان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو 29 هزار و 455 رأی
2 دامغان علی‌اکبر علیزاده برمی  11 هزار و 147 رأی
3 شاهرود و میامی احمد عجم 35 هزار و 845 رأی
4 گرمسار و آرادان یاسر عربی 17 هزار و 681 رأی
سیستان و بلوچستان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 زاهدان 1) حسینعلی شهریاری
2) فداحسین مالکی
1)
2)
2 ایرانشهر، راسک، سرباز و دلگان رحمدل بامری 70 هزار و 359 رأی
3 چابهار،‌ نیکشهر، کنارک، قصرقند، دشتیاری و زرآباد محمدانوربجارزهی 54 هزار و 25 رأی
4 خاش، میرجاوه، تفتان ‌ علی کرد  30 هزار و 458 رأی
5 زابل و زهک و هیرمند ونیمروز و هامون 1) محمد سرگزی
2) فرهاد شهرکی
1) 48 هزار و 791 رأی
2) 40 هزار و 850 رأی
6 سراوان، سیب‌‌ وسوران، مهرستان و گلشن محمد نور دهانی 31 هزار رأی
فارس
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 شیراز و زرقان 1) روح‌الله نجابت
2) جعفر قادری
علیرضا پاک فطرت‌، ابراهیم عزیزی‌، سید‌اسماعیل حسینی‌ و ‌رحمت‌الله مرزوقی  راهی دور دوم انتخابات در این حوزه شدند.
1) 78 هزار و 351 رای
2) 59 هزار و 602 رای
2 آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان رحیم زارع 22 هزار و 570 رأی
3 نی‌ریز، استهبان و بختگان فرهاد طهاسبی 33 هزار و 515 رأی
4 اقلید محسن صالحی 14 هزار و 233 رأی
5 جهرم و خفر محمدرضا رضایی کوچی 54 هزار و 535 رأی
6 داراب و زرین دشت محمدجواد عسگری 42 هزار و 10 رأی
7 سپیدان و بیضاء اردوان اکبرپور  ‌14 هزار و 468 رأی
8 سروستان، کوار و خرامه غلامرضا توکل شوریجه 20 هزار و 526 رأی
9 فسا حسن‌علی محمدی 14 هزار و 736 رأی
10 فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین محمد مهدی فروردین 36 هزار و 664 رأی
11 کازرون و کوه چنار غلامرضا دهقان ناصرآبادی 38 هزار و 613 رأی
12 لارستان، ‌خنج، گراش‌ علاالدین بروجردی 39 هزار و 924 رأی
13 لامرد و مهر سیدموسی موسوی 25 هزار و 167 رأی
14 مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان اسفندیار عبداللهی و سیروس سجادیان به مرحله دوم رفتند  
15 ممسنی و رستم امید نصیبی ‌36 هزار و 978 رأی
قزوین
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 قزوین و آبیک و البرز 1) سالار ولایتمدار
2) فاطمه محمدبیگی
1) ‌60 هزار و 29 رای
2) 52 هزار و 754 رای
2 بوئین زهرا و آوج روح الله عباسپور 23 هزار و 703 رای
3 تاکستان عباس بیگدلی 23 هزار و 703 رای
قم
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 قم، کهک، جعفر‌آباد 1) مجتبی ذوالنوری
2) محمد منان رئیسی
3) قاسم روانبخش
1) 149 هزار و 283 رای‌
2) 105147 با رای
3) 78545 رأی
کردستان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 سنندج دیواندره کامیاران 1) سالار مرادی
2) محسن فتحی
1) ‌25 هزار و 234 رای
2) ‌24 هزار و 383 رای
2 بیجار علیرضا زندیان 10 هزار و 403 رای
3 سقز، بانه محسن بیگلری 16 هزار رای
4 دهگلان ـ قروه محمد رسول شیخی  17 هزار و 458 رأی
5 مریوان ـ سروآباد امید کریمیان 11 هزار و 67 رأی
کرمان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 کرمان و راور 1) شهباز حسن‌پور
2) مجید دوستعلی
1) 74 هزار و 219 رأی
2) 71 هزار و 566
2 بافت و رابر و ارزوئیه یاسر سلیمانی 24 هزار رای
3 بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی 68 هزار و 354 رأی
4 جیرفت و عنبرآباد بهنام سعیدی 37 هزار و 621
5 رفسنجان و انار احمد انارکی‌محمدی 56 هزار و 492 رای
6 زرند وکوهبنان عبدالحسین همتی کسب 28 هزارو 344
7 سیرجان و بردسیر محمد معمتدی‌زاده 53 هزار و 715 رأی
8 شهر بابک غلامرضا نویدی 18 هزار و 302 رأی
9 کهنوج،‌ منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج، فاریاب و جازموریان منصور شکراللهی 82 هزار و 586 رای
کرمانشاه
ردیف   نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 کرمانشاه محمد رشیدی
«عبدالرضا مصری»، «فضل الله رنجبر، «جهانبخش امینی» و «ابراهیم رحیمی زنگنه» به دور دوم رفتند
 61 هزار و 58 رای  
2 اسلام آباد غرب ـ دالاهو مجتبی بخشی‌پور 30 هزار و 576 رأی مستقل
3 پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر رستگار یوسفی 25 هزار و 771 رأی اصولگرا
4 سنقر سیدجواد حسینی‌کیا 11 هزار و 12 رأی اصولگرا
5 قصرشیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب فتح‌الله حسینی 38 هزار و 434 رأی اصولگرا
6 کنگاور و صحنه و هرسین وحید احمدی ‌ 32 هزار و 576 رأی اصولگرا
کهگیلویه و بویراحمد
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 بویراحمد و دنا و مارگون  محمد بهرامی 71 هزار و 747 رأی اصلاح‌طلب
2 کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده  حجت‌الاسلام حاجی سید‌محمد موحد 48 هزار و 345 رای اصولگرا
3 گچساران و باشت غلام رضا تاجگردون 41 هزار و 167 رای اصلاح‌طلب
گلستان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 گرگان و آق قلا 1) رمضانعلی سنگدوینی
2)عبدالغفور امان‌زاده
1) 54 هزار و 843
2) 51 هزار و 582
1) اصولگرا
2) قومیت
2 رامیان و آزادشهر جمشید قائم مقام کسب 18 هزار و 659 رای قومیت
3 علی‌آباد کتول رحمت‌الله نوروزی 32 هزار و 787 رأی اصولگرا
4 کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان عبدالجلال ایری 26 هزار و 826 رأی قومیت
5 گنبدکاووس به دور دوم کشیده شد    
6 مینودشت، کالله، مراوه‌تپه و گالیکش سیدنجیب حسینی 54 هزار و 336 رای اصولگرا
گیلان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 رشت و خمام 1) جبار کوچکی‌نژاد
2) مهدی فلاح
3) محمدرضا احمدی سنگر
1) 45 هزار و 614
2) 34 هزار و ‌682
3) 32 هزار و 273
2 آستارا ولی داداشی 16 هزار و 474 رای
3 آستانه اشرفیه ابراهیم نجفی 17 هزار و 490 رأی
4 بندرانزلی احمد دنیامالی 8 هزار و 147 رأی
5 رودبار مهرداد گودرزوند چگینی 18 هزار و 788 رای
6 رودسر و املش محمدعلی جانی 18 هزار و 587 رأی
7 صومعه سرا سعید رحمت‌زاده 24 هزار و 760 رای
8 طوالش، رضوانشهر و ماسال یاسر اسلام‌دوست 44 هزار و 161 رأی
9 فومن و شفت کریم معصومی 22 هزار رای
10 لاهیجان و سیاهکل سلمان زارع 19 هزار و 23 رأی
11 لنگرود مهراداد لاهوتی 24 هزار و 936 رای
لرستان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 خرم آباد و چگنی محمدرضا ملکشاهی‌راد،‌ رضا سپهوند‌، قدرت‌الله ایمانی و هادی هاشمی‌نیا‌ در دوم ‌رقابت می‌کنند.    
2 الیگودرز حمیدرضا گودرزی 22 هزار و 875 رأی اصولگرا
3 بروجرد 1) عباس گودرزی
2) فاطمه مقصودی
1) 27 هزار و 140 رأی
2) 17 هزار و 643 رأی
1) اصولگرا
2) مستقل
4 پلدختر و معمولان سیدحمیدرضا کاظمی ‌23 هزار و 182 رأی مستقل
5 دلفان و سلسله محمدحسین محمدی 43 هزار و 445 رأی اصولگرا
6 دورود و ازنا روح‌الله لک‌علی‌آبادی ‌18 هزار و 931 رأی اصولگرا
7 کوهدشت و رومشکان علی امامی راد 23 هزار و 242 رأی اصولگرا
مازندران
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 ساری و میاندورود 1) علی بابایی‌کارنامی‌
2) عالیه زمانی کیاسری
1) 50 هزار رای
2) 55 هزار رای
2 آمل رضا حاجی‌پور  28 هزار و 415 هزار رأی
3 بابل 1) حسن نتاج
2) احمد فاطمی
1) 69 هزار و 72 رای
2) 40 هزار و 938 رای
4 بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده 42 هزار و 288 رأی
5 بهشهر و نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی 38 هزار و 7 رأی
6 تنکابن و رامسر و عباس آباد سید شمس‌الدین حسینی 45 هزار و 398 رأی
7 قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سواد کوه شمالی انتخابات در این مرحله به دور دوم رفت  
8 نور و محمودآباد عبدالوحید فیاضی 23 هزار و 290 رای
9 نوشهر، چالوس و کلاردشت کامران پولادی 27 هزار و 349 رأی
مرکزی
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 اراک و کمیجان وخنداب 1) سید‌محمد جمالیان‌
2) نادرقلی ابراهیمی
1) 44 هزار و 243 رای
2) 39 هزار و 562 رای
2 تفرش و آشتیان و فراهان ولی‌الله بیاتی 11 هزار و 739 رأی
3 خمین محمد بیات 8 هزار و 253 رأی
4 ساوه و زرندیه محمد سبزی ‌18 هزار ‌و 88 رای
5 شازند هوشنگ هادیان‌پور 10 هزار و 378 رأی
6 محلات و دلیجان محمد جلالی 5 هزار و 493 رأی
هرمزگان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 بندرعباس، قشم،‌ ابوموسی، حاجی‌آباد، خمیر 1) احمد مرادی
2) فاطمه جراره
3) محمد آشوری تازیانی
1) 95 هزار و 237 رأی
2) 70 هزار و 214 رأی
3) 55 هزار و 139 رأی
1) اصولگرا
2) اصولگرا
3)
2 بندرلنگه و بستک و پارسیان احمد جباری 38 هزار و 242 رأی اصولگرا
3 میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی 73 هزار و 792 رأی اصولگرا(ائتلاف)
همدان
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 همدان و فامنین حمیدرضا حاجی‌بابایی و عباس صوفی 1) 58 هزار و 349 رأی
2) 47 هزار و و 934 رأی
اصولگرا (ائتلاف)
2 اسدآباد علی‌اکبر رنجبرزاده 16 هزار و 79 رای اصولگرا (ائتلاف)
3 بهار و کبودراهنگ فتح‌الله توسلی 37 هزار و 195 رای مستقل
4 تویسرکان محمدمهد‌ی مفتح 10 هزار و 392 رأی اصولگرا
5 رزن و درگزین سیدابوالحسن مصطفوی‌غمام 16 هزار و 28 رای اصولگرا (ائتلاف)
6 ملایر احد آزادی‌خواه
نماینده بعدی در دور دوم
1) 22 هزار و 897 رای 1) اصولگرا (ائتلاف)
7 نهاوند ‌علیرضا نثاری  18 هزار و 446 رای مستقل
یزد
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 یزد و اشکذر و زارچ بخش ندوشن محمدصالح جوکار 81 و 634 رأی اصولگرا(ائتلاف)
2 اردکان مصطفی پوردهقان 12 هزار و 271 رأی اصلاح‌طلب
3 مهریز،‌ بافق، ابرکوه، خاتم، بهاباد و مروست محمدرضا صباغیان 23 هزار و 485 رأی مستقل
4 تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی 19 هزار و 994 رای اصولگرا

منبع: تسنیم
24-news.ir/vdccipqs12bq0x8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما