تاریخ انتشاريکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۰
بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد از ابتدای معاملات امروز ۱۳ اسفند، قیمت دلار و سکه در بازار غیررسمی کاهش یافته است.
کاهش قیمت دلار و سکه در معاملات امروز بازار
به گزارش خبر24، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس بدون تغییر ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان و در بخش حواله ۳۹ هزار و ۸۶۴ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۲ هزار و ۵۱۴ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۲۵ تومان فروخته شد.

همچنین یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۶ هزار و ۵۳۰ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۸۶ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌، دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۹ هزار و ۳۵۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک ماه گذشته نوسانی بوده است، در جریان معاملات امروز نرخ دلار در بازار ثابت مانده است.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا
امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم با افت ۱۲۵ هزار تومانی به نرخ ۳۲ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش ۵۲ هزار تومانی به قیمت ۳۴ میلیون و ۴۵۳ هزار تومان معامله شد و حباب آن کاهش یافته است.

امروز حباب سکه امامی با کاهش ۱۱۶ هزار تومانی به ۵ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی با کاهش ۱۶۶ هزارتومانی به ۳ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان رسید؛ نیم سکه در بازار به نرخ ۱۹ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۲ میلیون و ۱۵۰ تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۲ میلیون و ۹۸۳ هزار تومان در هر گرم قیمت‌گذاری شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار‌، ۱۲ میلیون و ۹۱۹ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱. ۱۳۲گرم) ، به قیمت ۲۰۸۲ دلار قیمت گذاری شده است.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcjtievhuqexyz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما