تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳
رئیس مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: مردم ایران با حضور گسترده در انتخابات بار دیگر با تکیه بر غیرت ملی سرافرازی ایران را رقم زده و طراحی دشمن را برهم زدند.
مردم ایران با حضور گسترده در انتخابات طراحی دشمن را برهم زدند
به گزارش خبر24، سیزدهمین اجلاس رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری صبح امروز (سه‌شنبه، ۱۵ اسفند) با حضور اعضای خبرگان و هیئت رئیسه برگزار شد. 

آیت‌الله جنتی رئیس مجلس خبرگان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی با بیان اینکه در آخرین اجلاسیه خبرگان در  دوره پنجم هستیم، گفت: در روزهای پایانی ماه معظم شعبان و در آستانه ماه مبارک رمضان هستیم، ان شاءالله لطف الهی در این ماه های شریف بیش از پیش شامل ملت شریف و مؤمن ایران اسلامی شود. 

وی افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را پشت سر گذاشتیم و مردم فهیم ایران با حضور گسترده در انتخابات بار دیگر با تکیه بر بصیرت دینی و غیرت ملی سرافرازی ایران را رقم زده و طراحی دشمن را برهم زدند و نشان دادند درکی درست از منافع ملی دارند.

آیت‌الله جنتی اظهار کرد: لذا از حضور پرشور ملت ایران در انتخابات یازدهم اسفند قدردانی می‌کنم، مسئولان کشور نیز در قوای سه گانه باید با خدمتگزاری خالصانه، شکرگزار این نعمات گرانقدر باشند و در جهت حل مشکلات کشور گام بردارند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: حقیقتاً رهبران انقلاب اسلامی و همچنین مردم شریف ایران اسلامی از نعمت‌های بی بدیل الهی هستند که در کنار یکدیگر برای تحقق نظام مردم سالاری دینی مجاهدت کرده‌اند.
سیزدهمین اجلاس رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری صبح امروز با حضور اعضای خبرگان و هیئت رئیسه برگزار شد.

ریاست اجلاسیه را آیت‌الله جنتی رئیس مجلس خبرگان به‌عهده داشت.
امروز و فردا آخرین اجلاس دورۀ پنجم خبرگان رهبری با ریاست آیت‌الله جنتی خواهد بود.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcd5k0fnyt0oz6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما