تاریخ انتشارشنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۷
غلامرضا منتظری با بیان اینکه مردم عزیز ایران اسلامی علی‌رغم تبلیغات مسموم دشمن در صحنه انتخابات حضور پرشکوهی داشتند، خاطر نشان کرد: مردم نشان دادند در عرصه‌های دارای اولویت کشور ارزش‌های خود را فراموش نخواهند کرد.
علی‌رغم تبلیغات مسموم دشمن حضور مردم در انتخابات چشمگیر بود
غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی پیرامون پیروزی انتخابات و حضور پرشکوه مردم در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبر24، اذعان کرد: با وجود همه روش‌های تهدیدکننده و یأس‌آور دشمن که مردم در انتخابات شرکت نکنند شاهد بودیم که مردم عزیز ایران اسلامی در صحنه انتخابات حضور پرشکوهی داشتند و نشان دادند در عرصه‌های دارای اولویت کشور ارزش‌های خود را فراموش نخواهند کرد.
منتظری با بیان اینکه گرچه مردم مشکلات دارند و منتقد هستند ولی به هر دلیل در انتخابات و تعیین سرنوشت خود و کشورشان شرکت می‌کنند، اظهار کرد: مجلس مکان ریل‌گذاری توسعه و تحول آینده این سرزمین است و مردم هم باید از حق خودشان به خوبی استفاده کنند و با حضور باشکوه خود در انتخاب اصلح نقش داشته باشند.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا بیان کرد: آمارها نشان می‌دهد علی‌رغم حجم تبلیغات مسموم دشمن حضور مردم عزیزمان در سراسر کشور موثر و ارزشمند بود، لذا باید مسئولین هم با آسیب‌شناسی به افزایش مشارکت در انتخابات پیش‌رو توجه کنند و سیر صعودی به آن بدهند.

وی با بیان اینکه در وضع کنونی، ما شاهد هستیم که مردم عزیزمان نقد دارند منتقد هستند حق هم دارند به ویژه در مسائل معشیتی و اقتصادی که دغدغه‌ی اصلی مردم هست، اذعان کرد: به هر نسبت که ما مسئولین بتوانیم اسباب رفاه و آسایش معشیت مردم را فراهم بکنیم به همان نسبت شاهد ضریب مشارکت در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی خواهیم بود.

پایان پیام/
24-news.ir/vdcdxk0fsyt0of6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما