تاریخ انتشارشنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۸
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس؛

خلق حماسه به یادماندنی با وجود تحریم‌ انتخابات

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس اذعان کرد: ملت قهرمان ایران با وجود تحریم انتخابات حماسه به یادماندنی را خلق کردند و توانستد از لابه‌لای خط و خاش‌های دشمن، گل زیبایی برویاند و جمهوری اسلامی را سرافراز و سربلند کنند.
خلق حماسه به یادماندنی با وجود تحریم‌ انتخابات
حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در خصوص شکست خط تحریم انتخابات علی‌رغم تبلیغات گسترده معاندین، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبر24، اظهار کرد: دشمن چندین سال است که جداسازی مردم از نظام اسلامی را کلید زده و تقریبا از سال ۱۳۹۶ این کار آغاز شد و بنا بود که با اتمام دولت دوازدهم، یک دولت دیگری تشکیل دهد که بسترساز و زمینه‌ساز نارضایتی مردم بشود و بستر را برای جدایی مردم از جمهوری اسلامی فراهم کند.

جلالی در ادامه با بیان اینکه طبیعی بود که با خزانه خالی، گرانی، تورم بالا، نقدینگی بالا، وضعیت بد اقتصادی، وضعیت دلار، سفته‌بازی و ... که یک دولت بدهکار هزار میلیاردی تحویل دولت بعدی داده شده پیش‌بینی می‌شود دولت جدید خود به خود زمانی که تحویل می‌گیرد سقوط کند، تصریح کرد: نقشه آمریکایی‌ها این بود که بستر را برای سقوط این دولت فراهم کنند.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس ادامه داد: با شرایط ذکر شده آن دوران در کشور، بیش از ۳۰۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان، رادیوهای مختلف صدای فردا، رادیو ایران، بی بی سی و....شروع کردند به ریختن آتش که با ناامید سازی و سیاه‌نمایی و ناکارآمدی حاکمیت دینی بتوانند تقریبا در اسفند سال ۱۴۰۲ به تحریم انتخابات برسند.

وی با بیان اینکه با همه تدابیری که دشمن اندیشیده بود و باید دشمن را در این زمینه تحسین کرد که چقدر برنامه‌‌هایش طراحی مهندسی عجیبی داشت تا به آن نتایجی که می‌خواست برسد، تصریح کرد: دولت جدید و آقای رئیسی آمد و در کنار این مجلس انقلابی شروع کردند به خنثی‌سازی نقشه‌هایی که دشمن کشیده تا به اینجا یعنی تحریم انتخابات منجر نشود.

جلالی خاطر نشان کرد: در پایان دولت دوازدهم به خاطر وضعیت بد اقتصادی، کاهش حقوق‌ها، خالی بودن خزانه، نبودن کالاهای اساسی و مواد غذایی اردوکشی خیابانی پیش آمده بود که دولت سیزدهم با تدبیر اولیه خود توانست بازار را ولو گران از کالاهای اساسی پر بکند، سپس اقدام به افزایش صد در صدی حقوق کارگرها، رتبه‌بندی معلمان، همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و افزایش حقوق مستمری بگیران تا ده برابر کرد و همچنین به کمیته امداد، بهزیستی و دهک‌های پنجم و ششم با دادن کالا‌برگ و افزایش حقوق کمک کرد تا رضایت‌مندی مردم را به حداقل رساند و با این اقدامات اردوکشی خیابانی کاهش پیدا کرد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس یادآور شد: با فوت یک خانم کشور را دو سه ماه درگیر شد اما همین جماعتی که امروز ۳۰ هزار زن و کودک در غزه را می‌کشند و آب از آب تکان نمی‌خورد به‌خاطر فوت یک خانم در ایران چه آشوبی به پا کردند، چقدر شهید دادیم، چقدر اموال مردم و بیت المال و اموال دولتی به آتش کشیده شد و... اما دولت و مجلس با تدابیر خود و البته رهنمود‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب به این آشوب و فتنه پایان داد.

وی تصریح کرد: مجلس در این دوره قوانین مهمی را در کاهش خدمت سربازی، اصلاح نظام مالیاتی، عوارض، جوانی جمعیت و... رقم زد و دولت و مجلس توانستند باهم در حوزه مسکن از افزایش قیمت مسکن جلوگیری کنند و سفته‌بازی را در حوزه دلار و مسکن و خودرو و افزایش قیمت زمین از بین ببرند.

جلالی با بیان اینکه دشمن پیش‌بینی کرده بود که از سال ۱۳۹۶ تا سال ۱۴۰۲ به مدت ۶ سال هر سال ۱۵ درصد از نارضایتی مردم را ایجاد بکند تا در سال ۱۴۰۲ شرکت مردم در انتخابات بین ۵ تا ۱۰ درصد باشد، اذعان کرد: این دشمن فکر نمی‌کرد که نظام جمهوری اسلامی بتواند در این ۶ سال وضعیت ۶ سال پیش خود را تثبیت کند و هیچوقت فکر نمی‌کرد که ما مشارکت ۴۱ درصد در کشور داشته باشیم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس اظهار کرد: عملکردهای آقای رئیسی در خصوص تعامل با همسایگان و روابط بین‌المل، مدیریت شانگ‌های آب‌رسانی به مناطق محروم کشور، آزادسازی سواحل و..‌.، خدماتی که اصلا قابل شمارش نیست توانست نارضایتی و سیاه‌نمایی که دشمن ایجاد کرده بود را معکوس کند؛ مهندسی معکوس دولت سیزدهم و مجلس انقلابی یازدهم با هم نتیجه داد و نتیجه آن هم همین بود که تمام نقشه‌هایی که دشمن برای تحریم انتخابات و برای کاهش حضور مردم کشیده بودند نقش بر آب شد و مردم بار دیگر حماسه بزرگ و زیبایی را آفریدند.

وی با بیان اینکه دشمن فکر می‌کرد با نقشه‌هایی که کشیده دیگر ایران محبوبیتی ندارد و فقط ۵ درصد مردم در انتخابات شرکت می‌کنند و راحت می‌تواند ایران را در شورای امنیت و سازمان ملل که مشمول بند ۷ شورای امنیت می‌شود به چالش بکشاند، اذعان کرد: هیچ کشوری آرای صد درصد ندارد، ضمن اینکه با آن شرایط و اوضاع نابسامان حتی در کشورهایی که انتخابات اجباری دارند و برای کسانی که شرکت نکنند جرایم سنگینی درنظر گرفته می‌شود درصد بالای از آرای را ندارد، اما به لطف خداوند علی‌رغم دشمنی‌های دشمنان ما مشارکتی بیش از ۴۱ درصد داشتیم و این یک پیروزی بزرگ و خلق حماسه حضور مردم واقعه‌ای فراموش نشدنی است و امیدوارم که حافظه تاریخ آن را نادیده نگیرد و آن را برای آیندگان ثبت کند که ملت قهرمان ایران چگونه در بحبوحه‌ی فشارها، تحریم‌ها، جنجال‌ها، آتش‌پراکنی‌ها و شبه‌پراکنی‌ها توانست از لابه‌لای خط و خاش‌های دشمن، گل زیبایی برویاند و جمهوری اسلامی را سرافراز و سربلند کند.

پایان پیام/
24-news.ir/vdcewn8zejh8ezi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما