تاریخ انتشارشنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس؛

بار دیگر محاسبات دشمن با شکست روبرو شد

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با بیان اینکه بار دیگر محاسبات دشمن با شکست روبرو شد، تاکید کرد: طبیعتا موضوعی که دشمن به هیچ عنوان نمی‌توانند در محاسبات مادی‌ خود لحاظ کند ایمان و اعتقادات مردم است.
بار دیگر محاسبات دشمن با شکست روبرو شد
مهدی باقری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در خصوص پیروزی انتخابات در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبر24، بیان کرد: موضوعی که ما هم در رقابت‌هایمان و هم در مقابله با دشمنی‌های دشمنان باید ملاحضه کنیم محاسبات صحیح است، که برنامه آنها چیست؟ توانمندی‌های آنها چیست؟ اهدافی که دنبال می‌کنند چه چیزی است؟ همین‌طور دشمنی‌های دشمن هم علیه کشور و ملت ما موقعی می‌تواند موثر باشد که حداقل محاسباتش درست باشد.

باقری ادامه داد: اما موضوع جالب اینجاست که تا کنون دشمن در عملیاتی که بر علیه ایران داشته همیشه شکست خورده است و این به خاطر خطای محاسباتی و شناخت ناصحیح از مردم ایران است؛ نه فقط ایران بلکه در همه کشورها، مثلا آمریکا در افغانستان، عراق، یمن و سوریه دائما شکست خورده است به خاطر اینکه محاسباتش غلط و شناختش خطا بوده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس تاکید کرد: طبیعتا یکی از موضوعاتی که دشمنان به هیچ عنوان نمی‌توانند در محاسبات مادی‌شان لحاظ بکنند ایمان و اعتقادات مردم است و نگاه معنوی مردم نسبت به نظام سیاسی؛ چراکه ملت ایران کشورشان، رهبرشان و اعتقادات‌شان را دوست دارند و قدر تمام داشته‌هایشان را می‌دانند و محکم پای انقلاب‌شان ایستاده‌اند و این ایستادگی هیچ منافاتی با ضعف‌ها و چالش‌های بزرگی مثل چالش اقتصاد خصوصا در حوزه معشیت که در کشور وجود دارد، ندارد.

وی با بیان اینکه موضوعی که باعث می‌شود با وجود تمام مشکلات مردم بیایند پای کار اعتقادشان به ولایت، نظام و انقلاب است، اظهار کرد: مسئولین باید به  این موضوع توجه داشته باشند که از این پیروزی بیشتر استفاده خواهند کرد تا دچار خطا نشوند و بدانند که اگر مردم پای کار می‌آیند و انقلاب را چنین محکم با وجود دشمنی‌های دشمنان حفظ می‌کنند دلیل براین نیست که مشکلی وجود ندارد و یا کار مسئولین درست است، نه! به عقیده بنده مهمترین مسئله که وجود دارد نگاه اعتقادی مردم به اسلام است.

پایان پیام/
24-news.ir/vdcf0tdytw6djya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما