تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
در جریان معرفی سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال شاهد یک سناریوسازی و پروپاگاندای دروغین هستیم که دلالت بر به خطر افتادن منافع برخی دارد.
چه کسانی به AFC اطلاعات غلط دادند؟
به گزارش خبر24، مهدی محمد نبی چند روز پیش به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال جانشین ابراهیم شکوری شد. بعد از این انتخاب، هدایت ممبینی به عنوان عضو هیات رئیسه اعلام کرد از انتخاب نبی بی اطلاع بوده و اعضای هیات رئیسه در جریان این انتخاب قرار نداشتند که به سرعت تکذیب شد. 

بعد از این مصاحبه، کاظم طالقانی دیگر عضو هیات رئیسه فدراسیون با کنایه به ممبینی گفت اتفاقا همه اعضای هیات رئیسه در جریان انتخاب نبی قرار داشتند و برخی عادت دارند همیشه خود را به بی خبری بزنند. 

با این اتفاق مشخص شد که ممبینی به دلایلی نامعلوم، تمایل چندانی به حضور نبی در فدراسیون ندارد اما درست دو روز بعد از مصاحبه این عضو هیات رئیسه، ناگهان خبر رسید که کنفدراسیون آسیا در نامه ای به فدراسیون ایران به حضور نبی ایراد گرفته است. این نامه که حدودا همزمان با اظهارات ممبینی بود، ذهن دلسوزان فوتبال را با ابهاماتی جدی مواجه کرده که چه همگونی بین این دو ماجرا وجود دارد؟ این همزمانی تقریبی دلال بر چه اتفاقاتی دارد؟

بعد از انتشار این خبر، فداسیون فوتبال نیز در اطلاعیه ای واکنش نشان داد و مدعی شد تمامی تشریفات قانونی برای انتخاب نبی انجام شده که بررسی ها نیز صحت آن را تائید می کند. اعضای هیات رئیسه در جریان این انتخاب قرار داشتند و در این مسئله که سرپرست دبیرکلی به صورت غیر قانونی انتخاب شده، تخریب و بی تقوایی صورت گرفته است. 

اما مرور اتفاقات اخیر نشان می دهد یک همراهی و طراحی وجود دارد تا ضرباتی جدی به فوتبال کشور و منافع آن وارد شود. این پرسش وجود دارد که چگونه کنفدراسیون آسیا به داده های عنوان شده در نامه ارسالی رسیده است؟ چه کسی یا کسانی این داده های خلاف واقع را به کوالالامپور ارسال کرده اند؟ هدف این گروه از این سناریوسازی و پروپاگاندای رسانه ای دروغین چیست؟ و ده ها سوالی که با مرور اتفاقات چند روز اخیر و صحبت های غیرمسئولانه و خلاف واقع برخی افراد، موجب نگرانی هر دلسوز و ناظر بی طرفی می شود و شبهات عجیبی را ایجاد می کند.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcezn8z.jh8nxi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز