تاریخ انتشاريکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
مهاجم ایرلندی پرسپولیس که پیشینه بداخلاقی و فساد را داشت با قراردادی بالای سه میلیارد به این تیم آمد اما بدون حتی یک گل زده و حدود یک ساعت بازی سرخپوشان را ترک کرد و حاضر به بازگشت نشد.
فاجعه مدیریتی در باشگاه پرسپولیس
به گزارش خبر24، مهاجم ایرلندی سرخپوشان پایتخت پس از ۱۰ روز ماندن در دبی امارات در حالی حاضر به عقد قرارداد با این باشگاه برای نیم فصل حضور در جمع شاگردان یحیی گل محمدی شد که خواستار دریافت ۱۵۰ هزار دلار از ۲۵۰ هزار دلار قرارداد خود به صورت نقد شد. اسکناس هایی که در یکی از مجلل ترین لابی های هتل در امارات توسط مدیران باشگاه پرسپولیس شمرده شد تا استوکس آن را در کوله پشتی خود بگذارد و حاضر به امضای قرارداد با پرسپولیس شود.

مهاجم پرحاشیه ایرلندی که تقریباً در ۱۰ سال گذشته با هر باشگاهی قرارداد بسته بود از زیر آن در می رفت با وجود اضافه وزن به تمرینات پرسپولیس آمد تا یحیی گل محمدی در نخستین دیدار خود از مربی بدنساز تیم بخواهد برنامه ای ویژه برای آب کردن چربی های اضافه شکم او تهیه کند.

مهاجمی که قرار بود در تیم ملی فوتبال ایرلند خوش بدرخشد اما به قدری حاشیه داشت که آنها نیز قید گلزنی او را زدند تا استوکس با خیال راحت تری به کلاب های شبانه برود.

استوکس که با اصرار عجیب و غریب محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل وقت با پرسپولیس قرارداد بست تنها ۶۵ دقیقه با پیراهن این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت. حضوری که دو شوت و یک ضربه سر به همراه داشت اما با دلار ۱۷ هزار تومانی فعلی در بازار آزاد ارز نزدیک به ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آب خورد.

مهاجم ایرلندی سرخ ها پس از دیدار این تیم با الشارجه امارات در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تقاضای مرخصی دو روزه از یحیی گل محمدی کرد. سرمربی سرخ ها نیز که با فرزند خود در دبی مانده بود به استوکس مجوز می دهد تا ۴۸ ساعت دیرتر به تمرینات بازگردد. ساعاتی که هنوز برای او تمام نشده و مهاجم ایرلندی سرخپوشان به تهران بازنگشت.

حسین قدوسی مدیر وقت روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به نیامدن استوکس به تهران عنوان کرد: قراردادی که باشگاه پرسپولیس با این مهاجم منعقد کرده، محکم است و پرسپولیس می تواند بابت غیبت حضور او در هر بازی، مبلغ ۵۰ هزار دلار غرامت بگیرد.

استوکس نیامد و باشگاه پرسپولیس که با بحران های مدیریتی مختلف همچون رفتن انصاریفرد از مدیرعاملی دست و پنجه نرم کرد، تصمیم به فسخ قرارداد با او گرفت تا یکی دیگر از مجهول ترین پرونده های مربوط به حضور بازیکنان خارجی در این باشگاه کامل شود!

باشگاهی که همین حالا حدود دو میلیون یورو بابت بدهی به خارجی های پیشین خود با حکم فیفا مقروض است و مشخص نیست چه سرنوشتی در پرونده مربوط به استوکس خواهد داشت.
24-news.ir/vdcfycd0.w6djyagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز