تاریخ انتشارسه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام امروز پاسخ انتقادهای اخیر در مورد عدم آمادگی هری کین را داد.
کینه تمام‌نشدنی مورینیو از کریستیانو رونالدو
خبر24- پل مرسون، منتقد انگلیسی اخیرا در مصاحبه ای مدعی شد هری کین در تیم مورینیو قادر به موفقیت و گلزنی نخواهد بود و به همین دلیل از تاتنهام جدا می شود. امروز ژوزه مورینیو در مصاحبه ای با بردن نام گلزن های سال های دور و نزدیک تیم هایش، به این ادعا پاسخ داد و عجیب اینجا بود به جز کریستیانو رونالدو، از همه مهاجمان گلزن نام برد. بر کسی پوسیده نیست که ژوزه مورینیو و رونالدو هرگز رابطه خوبی ندارند.

ژوزه مورینیو گفت: "هری کین اولین بازی اش را طی 6 ماه اخیر انجام داد و پل مرسون او را با آنتونی مارسیال مقایسه کرد، این مسابقه ای با شانس های زیادی برای هر دو تیم بود، آیا شما از مدافعان تیم من به خاطر مهار کردن مارسیال تمجید می کنید؟ پل عزیز، من به تو احترام می گذارم، اما فکر می کنم هری کین به هیچ عنوان مشکلی برای گلزنی در تیم های من ندارد.

شما باید با رویکردی متعادل به موضوع نگاه کنید. باید آمار و ارقام را بررسی کرد و به راحتی می توان متوجه شد که هری کین چند مسابقه برای تیم من بازی کرد و چند گل قبل از مصدومیتش به ثمر رساند.

من بازیکنی به نام دیدیه دروگبا در اختیار داشتم که چهار فصل برای تیم من بازی کرد و 186 گل زد که به طور متوسط ​​46 گل در هر فصل بود. من بازیکن دیگری در اختیار داشتم که هنوز هم آماده است، در شرایط بدی قرار ندارد و اکنون برای یوونتوس بازی می کند (عدم اشاره به نام کریستیانو رونالدو) او سه فصل برای من بازی کرد، 186 گل به ثمر رساند که به طور میانگین شامل 56 گل بود.

کریم بنزما زیر نظر من بازیکنی جوان بود و هنوز به اوج نرسیده بود، اما در سه فصل 78 گل به ثمر رساند که میانگین 26 گل در هر فصل بود. دیگو میلیتو یک فصل برای تیم من بازی کرد، 30 گل به ثمر رساند و سه عنوان کسب کرد. پسر بلند قدی به نام زلاتان ابراهیموویچ یک فصل و نیم در تیم من به میدان رفت (نیم فصل به علت مصدومیت غایب بود)، او 58 گل وارد دروازه رقبا کرد که میانگین 29 گل در هر فصل بود. پس هری کین مشکلی برای گلزنی در تاتنهام نخواهد داشت و این پیام من به کسی است که احترام زیادی برایش قائل هستم."
منبع:ورزش سه
24-news.ir/vdca6unu.49naa15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز