تاریخ انتشاريکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
گفته می‌شود امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس پنالتی‌زن اول تیمش در دیدار با پیکان خواهد بود.
پنالتی‌زنان اول و دوم پرسپولیس مشخص شدند!
خبر24-آبان سال گذشته علی علیپور، مهاجم اول پرسپولیس در دقایق پایانی بازی رفت با ماشین‌سازی تبریز، ضربه پنالتی را از دست داد تا هواداران خشمگین خواستار اخراج این بازیکن از جمع سرخ‌ها شوند! البته علیپور به دلیل اتفاقات بازی جام‌حذفی در تبریز و همچنین برای دلخوشی هواداران پرسپولیس به دلیل اینکه از رسول خطیبی و حامد لک عصبانی شده بودند، پنالتی را چیپ زد، اما با تمرکز بالای لک، او موفق شد پنالتی را مهار کند. پنالتی‌زن اول سال‌های اخیر پرسپولیس درصدد بود تا با پنالتی چیپی که می‌زند، انتقام بازی جام‌حذفی را بگیرد که به هدفش نرسید.

به هر حال علیپور پنالتی را مقابل حامد لک و ماشین‌سازی خراب کرد و گابریل کالدرون پس از پایان مسابقه گفت که دیگر به این بازیکن پنالتی نخواهد داد و علیپور نیز پس از پایان بازی از هواداران عذرخواهی کرد. سرمربی آرژانتینی پس از آن ماجرا مهدی ترابی را به عنوان پنالتی‌زن اول تیمش معرفی کرد و این بازیکن تکنیکی در دوران یحیی گل‌محمدی نیز پنالتی‌زن اول پرسپولیس ماند.
پنالتی‌زنان اول و دوم پرسپولیس
حالا ترابی ۴ کارته و محروم است. شماره ۹ پرسپولیس به همین دلیل قادر نیست تیمش را در بازی روز یک‌شنبه برابر پیکان همراهی کند. شاید پرسش این باشد که در بازی با پیکان و در غیاب ترابی چه کسی پنالتی‌زن اول پرسپولیس خواهد بود؟

امید عالیشاه در آخرین دیدار تدارکاتی پرسپولیس برابر شهرخودرو مشهد سومین گل تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا روحیه بالای خود برای ایستادن پشت ضربات پنالتی را به رخ بکشد. گفته می‌شود عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس پنالتی‌زن اول تیمش در دیدار با پیکان است. در صورتی که به هر دلیلی (تعویض یا انصراف) امید عالیشاه نتواند پشت ضربه پنالتی بایستد آنگاه احمد نوراللهی پنالتی احتمالی تیمش را خواهد زد. نوراللهی در تمرینات اخیر پرسپولیس مهارت خوبی در نواختن ضربات پنالتی از خود نشان داده است.
منبع: خبر ورزشی
24-news.ir/vdcaw6nu.49noo15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز