تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
مجید نامجومطلق سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: این برای اولین بار است که تیمی از ایران با این وضعیت بد در یک رقابت مهم حضور دارد و این وضعیت برای وجهه استقلال و فوتبال ایران خوب نیست.
چرا پنجره ما مثل پرسپولیس و شهر خودرو باز نشد؟
به گزارش خبر24، نامجومطلق در خصوص وضعیت فعلی استقلال در آستانه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: شرایط تیم ما خوب نیست و این برای اولین بار است که یک تیم ایرانی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا با چنین شرایط بدی وارد مسابقات می‌شود. ما نصف تیم را در اختیار نداریم و اینجا سرپرست هم کنارمان نیست و مشکلات صدور ویزا حل نشده است، از طرفی تعدادی از مربیان را هم در اختیار نداریم و طبیعتا یک تیم با چنین وضعیتی دچار مشکل می‌شود.


وی تاکید کرد: ما باید به مصاف تیم‌های قدرتمند برویم و این خیلی بد است که تیمی مثل استقلال با 14 بازیکن تمرنی کند. تعدادی از بازیکنان ما در تهران هستند و دیاباته و میلیچ هم هنوز خودشان را به قطر نرسانده‌اند. طبق برنامه قبیلی قرار بود آنها را از اولین روزی که اینجا هستیم در اختیار داشته باشیم ولی متاسفانه این دو بازیکن هنوز به دوحه نرسیده‌اند. این وضعیت واقعا بد است و برنامه‌ریزی‌ها باید خیلی بهتر از این انجام می‌شد تا استقلال تمامی نفراتش را در اختیار داشته باشد.


سرمربی استقلال در قسمت دیگری از حرف‌هایش خاطرنشان کرد: پنجره تیم‌هایی مثل پرسپولیس و شهر خودرو خیلی راحت باز می‌شود ولی چرا این اتفاق برای استقلال رخ نمی‌دهد؟ ما حتی اگر تعدادی از بازیکنان جدیدمان را هم در اختیار داشتیم الان وضعیت بهر بود ولی متاسفانه می‌بینید که استقلال با چه شرایطی مواجه است. ما دوست اریم به استقلال کمک کنیم و قبلا هم گفتم که در این وضعیت سخت خودمان را فدای استقلال کردیم تا این تیم شرایطی بدتر از این پیدا نکند ولی با وضعیت موجود واقعا کارمان سخت است. ما همین الان در لیگ قهرمانان نسبت به تیم‌های ایرانی عقب هستیم، چه برسد به تیم‌های خارجی که تا دندان مسلح هستند.


ناموجوطلق تصریح کرد: ما اینجا خیلی تنها هستم و از طرفی بازیکنانی مثل فرشید اسماعیلی، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور، عارف غلامی، علی کریمی، شاهین طاهرخانی، پورحمیدی و ... هم به جمع ما اضافه نشده‌اند. این شرایط و این نوع سفر به هیچ عنوان برای وجهه باشگاه بزرگی مثل استقلال و همچنین فوتبال ایران خوب نیست. استقلال 4 بار به فینال آسیا رفته و دو بار هم قهرمان شده است، واقعا این تاسف‌آور است که تیم ما با چنین شرایطی به قطر آمده است.


وی در ارتباط با دیدار دوشنبه استقلال برابر الوحده و اینکه تیم اماراتی از حضور در این تورنمنت استعفا داده است، تاکید کرد: ما نمی‌دانیم که آیا این موضوع قطعی است یا خیر و اینجا هم کسی را نداریم تا این موضوع را پیگیری کند. ظاهرا AFC‌باشگاه الوحده را تهدید به محرومیت و جریمه کرده ولی ما نمی‌دانیم شرایط این مسابقه چگونه است، ما باید دوشنبه و پنجشنبه برابر الوحده بازی کنیم ولی هنوز چیزی مشخص نیست.

 
24-news.ir/vdcenz8e.jh8zei9bbj.html
منبع : ورزش 3
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز