تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت آینده خوشی ندارند.
 استقلال آینده خوشی ندارد/ فکری خودش را ثابت کند
به گزارش خبر24، مهدی حاج‌محمد پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت: به نظر من با توجه به اتفاقاتی که برای استقلال افتاده است، هر کسی یک نظری دارد. محمود فکری بازیکن بزرگی بود اما هنوز در مربی‌گری کیفیت خودش را نشان نداده و خود را ثابت نکرده است. همچنین مربی‌گری آن هم در تیم بزرگی مثل استقلال نیازمند این است که مربی عملکرد خودش را نشان داده باشد.

او ادامه داد:‌ بازیکن تا ۴۰ درصد برای یک تیم می‌تواند موثر باشد اما مربی حرف اول را در تیم می‌زند. من برای آقای فکری آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که عملکرد خوبی داشته باشند و باید ببینیم چه نتیجه‌ای با استقلال به ارمغان می‌آورد.

حاج‌محمد افزود:‌ در عرصه مربی‌گری من هم می‌توانم مربی فنی‌ باشم اما تیم وقتی در حاشیه می‌رود، آن موقع مربی چه کاری می‌تواند انجام دهد؟ باید چند بازی پیش برود تا ببینیم محمود فکری در این موقعیت‌ها چه عملکردی دارد. من یک گله‌ای دارم. باشگاه هیچ وقت به پیشکسوتان احترام نمی‌گذارد و ما هم تجربه لازم  را برای کمک به استقلال داریم اما به این مساله هیچ توجهی نمی‌شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره تغییراتی که آبی‌پوشان در این مدت با آن مواجه شده است، خاطرنشان کرد: الان در عرض چند ماه، تیم ما چند مربی و مدیر عوض کرده است. اینکه چه دست‌هایی در کار است، واقعا از آن خبر ندارم. در حال حاضر پرسپولیس هم مثل استقلال بدهی دارد اما این تیم مقام اول را کسب کرده است. به نظر من اگر تیم مربی و مدیر خوب داشته باشد، می‌تواند عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته باشد.

او در پایان و درباره آینده استقلال گفت: شما می‌دانید مجید نامجومطلق در فوتبال عملکرد بهتری از محمود فکری داشت اما او هم نتوانست انتظارات را برآورده کند و در آخر کنار رفت. مربی باید امتحانش را پس بدهد. به طور مثال امیرقلعه‌نویی امتحانش را پس داده اما کسی مثل محمود فکری هنوز مشخص نیست که چه نتیجه‌ای می‌گیرد و با این شرایطی که من دارم می‌بینم، فکر نکنم استقلال آینده خوشی داشته باشد.
24-news.ir/vdcdoj0o.yt0ks6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز