تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
مالک شهرخودرو با حمایت از نظر رحمتی ،فرشاد فرجی بازیکن تیم خود را به پرسپولیس نخواهد داد.
شهر خودرو به پرسپولیس بازیکن نمی دهد
به گزارش خبر24، در حالی که شهرخودرو در فصل نقل و انتقالات لیگ باز هم از پرمشتری‌ترین تیم‌ها به لحاظ بازیکنان شاخص خود بود اما این باشگاه با نظر سید مهدی رحمتی کاملا حساب شده نسبت به جدایی برخی نفرات خود تصمیم‌گیری کرد تا شاکله عنابی پوشان مشهدی برای لیگ بیستم تحت‌الشعاع قرار نگیرد.
مشهدی‌ها که در خط دفاع خود برای تک تک نفرات اصلی خود مشتری داشتند تنها به محمد حسین مرادمند اجازه خروج دادند در حالی که علی نعمتی و حسن جعفری مشتریان پرو پا قرصی از تیم‌های مدعی لیگ داشتند. این تیم در خط هافبک هم میلاد سرلک و سعید صادقی را مجوز خروج داده در حالی که امکان جدایی اکبر صادقی و امین قاسمی نژاد که کم هم مشتری نداشته و ندارند هم وجود داشت اما در نهایت برای کمربند میانی و خط حمله حفظ شدند.
شهرخودرو با اضافه کردن نفرات جدیدی چون صادق صادقی، رحمان جعفری، الجبوری و ... تیمش را پیرایش جدیدی با حفظ شاکله قدیم خود کرد تا تیمی با مختصات فنی مورد علاقه رحمتی شکل بگیرد.
مخالفت نهایی با خروج فرشاد فرجی در عین نرمشی که مالک این باشگاه می‌توانست با باشگاه پرسپولیس بر سر قلاب کردن تعهدات قدیمی انتقال یحیی گل‌محمدی به این انتقال جدید رخ بدهد، در نهایت نشان داد که حمایت فرهاد حمیداوی از تیم رحمتی در عمل محقق شده است تا سید با خاطری جمع به تداوم شروع قدرتمندانه خود بیاندیشد.
24-news.ir/vdcj8xei.uqeyhzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز