تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
آتش سوزی قهوه خانه + عکس
آتش‌سوزی یک قهو‌ه‌خانه سنتی در خیابان انقلاب+ تصاویر

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک قهو‌ه‌خانه سنتی در خیابان انقلاب بعد از خیابان فلسطین در ساعت ۲۳ دقیقه بامداد امروز خبر داد.

به گزارش سرویس وب گردی خبر24؛ ساعت 23 دقیقه بامداد امروز یک مورد آتش سوزی در خیابان انقلاب بعد از خیابان فلسطین به سامانه 125 سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد.
وی گفت: 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند. محل آتش سوزی ملکی بود که در قسمت حیاط آن به وسعت حدود 160 متر با تعبیه سقف‌های ناایمن در برابر حرارت، یک قهوه خانه سنتی دایر شده بود که این قسمت دچار آتش سوزی شده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران  ادامه داد: زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند این بخش کاملاً شعله ور بود. همچنین یک ساختمان سه طبقه در قسمت شمالی ملک وجود داشت که کاربری کارگاه تولیدی داشت که آتش به بخش‌هایی از این کارگاه نیز سرایت کرده بود که در آستانه گسترش قرار داشت.
ملکی افزود: بخش دیگری از این آتشسوزی در روی  شیروانی‌های املاک اطراف آن بود و در واقع آتش در حال شلعهور شدن بود و دود زیادی همراه داشت و آتش نشانان عملیات را آغاز کردند و خیلی سریع آتش را تحت کنترل درآوردند.
وی گفت: خوشبختانه مورد مسمومیت و تلفات جانی نداشتیم و با عملیات به موقع و اتخاذ تدابیر عملیاتی مناسب، آتش نشانان از گسترش آتش به بخش‌های دیگر جلوگیری کردند. همچنین کارشناسان در محل حاضر و مشغول بررسی علل آتش سوزی هستند و گمانه زنی‌های اولیه حاکی از نقص در سیستم برق آن قهوه خانه است که البته این گمانه زنی اولیه است و کماکان کارشناسان در حال بررسی هستند و ان‌شاءالله مورد دقیق‌تر اعلام خواهد شد.
سازمان آتش‌نشانی تهران , سازمان آتش‌نشانی تهران , سازمان آتش‌نشانی تهران ,
24-news.ir/vdchkmnm.23niidftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز