تاریخ انتشارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: بنده به خانواده شهید فخری‌زاده اطمینان دادم که راه این شهید حتماً ادامه پیدا خواهد کرد.
راه شهید فخری زاده را ادماه خواهیم داد
به گزارش خبر24،امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به همراه نماینده ولی فقیه در وزرات دفاع صبح امروز در منزل شهید فخری زاده حضور یافت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  در حاشیه این دیدار در جمع خبرنگاران، گفت : امروز توفیق داشتیم که خدمت خانواده معظم شهید دکتر فخری‌زاده برسیم.

امیر حاتمی بیان کرد: حق شهید عزیزمان بر گردن همه ما بود که مراسمی باشکوه و درخور را برای ایشان داشته باشیم اما با توجه به شرایط خاص بیماری کرونا و محدودیت‌هایی که به دلیل این مسئله اعمال شده، نهایتاً خدمت خانواده ایشان و منزل شهید عزیزمان رسیدیم و به آنان تسلیت گفتیم.

وی تصریح کرد: خانواده شهید فخری‌زاده مانند خود ایشان فرهیخته و با روحیه بسیار بالا بودند و همگی درخواست‌شان آن بود که راه شهید فخری‌زاده را با قوت ادامه دهیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  اظهار داشت: تنها درخواست همسر شهید فخری‌زاده از بنده آن بود که اجازه ندهید راه شهید عزیزمان بسته بماند و آن را ادامه دهید. بنده با اطمینان به ایشان عرض کردم که حتماً همه ما به ویژه همکاران، همیاران و شاگردان شهید فخری‌زاده راه ایشان را ادامه خواهیم داد.

امیر حاتمی گفت: شهید فخری‌زاده شاگردان زیادی را در مسیر خدمت به نظام جمهوری اسلامی و در حوزه‌های مختلف تربیت کرد که قطعاً راه این شهید بزرگوار با قدرت، سرعت و اطمینان از سوی آنان ادامه پیدا خواهد کرد.

وی درباره ویژگی‌های شهید فخری‌زاده گفت: شهید عزیز ما یک انسان مخلص، پرتلاش، مبتکر و خلاق بود و همه عمر شریف خود را صرف کارهای پژوهشی و تحقیقاتی در حوزه‌های مسئولیتی خود کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح متذکر شد: در هر مقطع از تاریخ انقلاب اسلامی، از دفاع مقدس تا امروز آنچه مورد نیاز دفاع کشور بود، از سوی شهید فخری‌زاده مورد توجه قرار گرفت و لازم است که به صورت مفصل درباره مجموعه تلاش‌های ایشان صحبت کنیم.

امیر حاتمی تأکید کرد: شهید فخری‌زاده در عرصه‌های مختلف ابتکارات و خلاقیت‌های بسیار زیادی داشته که ان‌شاءالله فرصتی فراهم شود تا درباره اقدامات ایشان به صورت مفصل صحبت کنیم.
24-news.ir/vdcgx39n.ak9xx4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز