تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
دکتر «بندی ایکس لی» ضمن تایید روانی بودن ترامپ، در نیویورک دیلی نیوز نوشت " اعلام پیروزی در شب انتخابات، زمانی که حتی یک رای الکترال هم معلوم نبود، نقشه ترامپ برای تخریب هنجار و ایجاد خشونت در جامعه بود".
خطرناک ترین روانی + عکس
به گزارش سرویس وب گردی خبر24، محمد ایمانی فعال رسانه‌ای درباره ترامپ در کانال تلگرامی خود نوشت: دکتر «بندی ایکس لی» ضمن تایید روانی بودن ترامپ، در نیویورک دیلی نیوز نوشت " اعلام پیروزی در شب انتخابات، زمانی که حتی یک رای الکترال هم معلوم نبود، نقشه ترامپ برای تخریب هنجار و ایجاد خشونت در جامعه بود".
به گزارش کانال روزنامه اصلاح طلب اعتماد، این روانپزشک می افزاید: "ترامپ شبیه لرزه نگار عاطفی عمل می کند. رفتارهای غیرمنطقی او، خطرناک‌تر از گذشته شده. این همان چیزی است که 2017 روانپزشکان از جمله دکترا رابرت لیفتون، جودیت هرمان و جیمز گیلیگان از دانشکده پزشکی دانشگاه Yale درباره سلامت روان ترامپ هشدار داده بودند".
ترامپ روانی و خطرناک است، چون هنوز رای ها شمرده نشده، اعلام پیروزی کرد و دنبال خشونت در جامعه بود. آیا این گزاره روانشناسانه، شما را یاد فرد خطرناک مشابهی نمی اندازد؟!
میرحسین موسوی طبق نقشه از پیش طراحی شده و در حالی که هنوز رای گیری تمام نشده بود، ادعای پیروزی با اختلاف بالای آرا کردا
نتیجه ادعای دروغ تقلب، خسارت های امنیتی، تدارک تحریم ها توسط اوباما به حمایت از فتنه سبز، و ترور دانشمندان هسته ای بود. یازده سال بعد، آن تحریم ها همچنان ادامه دارد.
24-news.ir/vdcfmydt.w6dmjagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز