تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
شاخص بورس امروز نیز تحت تاثیر تقاضای صبحگاهی سرمایه گذاران به فتح قله دیگری دست یافت و از با اقتدار از میانه کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد گذشت.
ادامه پیشروی ۳۰ هزار واحدی شاخص بورس
به گزارش خبر24،معاملات امروز بورس همچون دیروز با تقاضای قابل قبولی آغاز شد و شاخص بورس توانست در نخستین ساعت از معاملات بیش از ۳۱ هزار واحد دیگر در کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد پیش روی کند، البته بار دیگر در پایان یک ساعت نخست معاملات کلیت بازار با افزایش اندک عرضه‌ها مواجه شده و هزار واحد از رشد خود را تا لحظه تنظیم این خبر پس داده است.

اما تا به این لحظه شاخص بورس با ثبت رشد ۳۰ هزار و ۹۹۶ واحدی با عبور از میانه کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد در ارتفاع یک میلیون و ۴۵۸ هزار و ۲۷۴ واحد ایستاده است.

شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۵ هزار و ۲۰۱ واحدی در ارتفاع ۴۱۶ هزار واحد قرار دارد و معادل ۱.۲۷ درصد از رشد خود را در یک ساعت نخست معاملات پس گرفته است.

معاملات بورس

رشد شاخص بورس در یک ساعت نخست معاملات بیشتر موثر از رشد نماد فارس،شستا و تاپیکو بوده است.

ارزش معاملات بورس نیز تا این لحظه ۶ هزار و ۸۹۸ هزار میلیارد برآورد می‌شود که از داد و ستد ۶ هزار و ۹۶۳ هزار میلیارد سهم حاصل شده است.

کوتاه از فرابورس
آیفکس امروز نیز به همراهی شاخص‌های بورسی پرداخته است و ۳۴۹ واحد رشد را به ثبت رسانیده است. ضمن این که بار دیگر کانال ۱۸ هزار واحدی را فتح کرده و ۱۸۶ واحد نیز تا این لحظه در آن پیشروی کرده است.

رشد این نماگر بیشتر تحت تاثیر رشد نماد‌های مارون، بپاس و صبا بوده است.

در دادو ستد یک هزار و ۶۲۱ سهم ارزش معامله‌ای معادل ۲ هزار و ۵۶۳ هزار میلیارد برای تابلو‌های این بازار تا این لحظه به ثبت رسیده است.
24-news.ir/vdcjtvei.uqetozsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز