تاریخ انتشارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
ملک فاضلی گفت: حمله ایران به عین الاسد معادلات جهانی را تغییر داد و توانمندی و خویشتن داری جمهوری اسلامی را به جهانیان ثابت کرد.
حمله به عین الاسد ادبیات تهدید را تغییر داد
به گزارش خبر24، ملک فاضلی عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سردار شهید سلیمانی عملکردی را از نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه به وجود آورده بود که عصبانیت و نگرانی نظام سلطه  در راس آن آمریکا را برانگیخت.
 
وی ادامه داد: به همین دلیل آمریکا با بی اعتنایی به تمام قوانین و مقررات بین المللی دست به حرکت تروریستی تنفرآمیز زد و سردار سلیمانی را در خاک کشور همسایه ،عراق، به شهادت رساند.
 
فاضلی اظهار کرد: طبعا وظیفه برادران ما در عراق بود که خودشان جواب آمریکا و استکبار جهانی را بدهند، زیرا در کنار سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس هم به شهادت رسید.
 
نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: درنظر نگرفتن احترام مردم شریف عراق هم در این میان وجود دارد و باید این کار از سوی عراق انجام می شد.
 
حمله به عین الاسد همه توان نظامی ایران نبود
 
فاضلی اظهار کرد: آنچه که جمهوری اسلامی ایران وظیفه خود می دانست و بر اساس دستوری که مقام معظم رهبری دادند منجر به حمله به پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق شد که البته همه توان جمهوری اسلامی ایران نبود.
 
وی گفت: با این کار نشان دادیم که بزرگترین پایگاه آمریکا در عراق ،عین الاسد، را بمباران موشکی کردیم و دنیا متوجه شد که خویشتن داری و بزرگواری و در عین حال توانمندی نظام جمهوری اسلامی ایران تا چه میزان است.
 
عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع سبب شد تنفری عظیم نسبت به نظام سلطه و به ویژه ترامپ در سراسر جهان به وجود آمد که در سال گذشته راهپیمایی های عظیمی در گوشه گوشه جهان علیه او برگزار شد.
 
فاضلی گفت: جمهوری اسلامی ایران پس از آمدن پیکر شهید به ایران تا همین امروز اندیشه استکبارستیزی را دارد و معادلات جهانی با این تشییع میلیونی و حمله به بزرگترین پایگاه آمریکا در عراق مشخص شد.
 
شکست مفتضحانه ترامپ در انتخابات آمریکا نتیجه عملکرد اشتباه 
 
وی اظهار کرد: به علاوه شکست مفتضحانه ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نتیجه عملکرد اشتباه رئیس جمهور آمریکا بود.
 
نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در سال گذشته آنچه که ما به دست آوردیم اثبات توانمندی جمهوری اسلامی بود و دشمنان ما پشیمانی و حسرت را در قبال تحریم ها و جنایتی که درباره سردار شهید سلیمانی انجام دادند به دست آوردند.

فاضلی بیان کرد: امیدواریم دنیا از این اقدام جمهوری اسلامی ایران درس گرفته باشد و به بزرگواری ما احترام بگذارد و حد و حدود خود را بداند و به درستی با ما رفتار کند.

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری یک سال پیش در زمینه سیلی به آمریکا صحبت کردند که نتیجه آن هم شکست ترامپ و حذف او از کاخ سفید بود.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر معادلات جهانی، شکست های پی در پی، انزوای آمریکا و فاصله گرفتن از متحدانش مواردی بود که معظم له به آن اشاره داشتند که در گذر زمان به نگاه عمیق ایشان پی خواهیم برد.
24-news.ir/vdccopqe.2bqx18laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز