تاریخ انتشارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با اشاره به اجرای پروژه‌های اخیر با همکاری شهرداری گفت: به زودی پروژه آزادراه کنارگذر جنوب غرب تهران وارد چرخه بهره‌برداری می‌شود.
بهره برداری از آزادراه جنوب غرب تهران
به گزارش خبر24، سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در مراسم آغاز عملیات اجرایی شارباغ و بهره‌برداری از فاز 2 بزرگراه  شهید نجفی رستگار اظهار داشت: در حال حاضر فضای همدلی بین شهرداری تهران و قرارگاه خاتم‌الانبیاء حاکم است و این روزها موفق شده‌ایم یک پروژه دیگر را برای مردم تهران اجرایی سازیم.

وی افزود: در یک ماه گذشته پروژه‌های دیگری از جمله افتتاح ایستگاه برج میلاد و پارک هرندی را داشتیم و در رویکرد حناچی یک دید منطقی حاکم است که البته این رویکرد فشارهای زیادی را به شهرداری وارد کرده چرا که منابع مالی محدود شده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء به ضرورت همکاری حداکثری بین دولت و شهرداری اشاره کرد و گفت: به نظرم فضای همکاری از سوی دولت در جهت حمایت از شهرداری نبوده و امیدوارم مشکل در این زمینه مرتفع شود.

سعید درباره پروژه آزادراه کنارگذر جنوب‌غرب تهران گفت:‌این پروژه از آبیک عبور می‌کند و در سه راه چرمشهر به جاده گرمسار می‌رود که خوشبختانه این پروژه آماده بهره‌برداری است و در کاهش بار ترافیکی شرق به غرب حائز اهمیت است.

وی بیان داشت:  70 درصد سهم این پروژه با قرارگاه خاتم‌الانبیاء و 30 درصد سهم توسط وزارت راه و شهرسازی تأمین شده که به زودی به مدار بهره‌برداری خواهد رسید.
24-news.ir/vdcd5909.yt0zk6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز