تاریخ انتشارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه در رژه اقتدار، ۷۰۰ شناور بسیج دریایی و یگان‌های شناوری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور داشتند، گفت: در این رژه دریایی، شناورهای مردمی و نظامی در ستون‌هایی منظم گرداگرد جزیره فارسی رژه رفتند.
رژه اقتدار ۷۰۰ شناور سپاه در جزیره فارسی
به گزارش خبر24، سردار رمضان زیرراهی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری سومین رزمایش شناوری بسیج دریایی در آستانه چهارمین سالگرد دستگیری تفنگداران دریایی آمریکا  اظهار داشت: این رزمایش روز گذشته در نزدیکی جزیره فارسی محل دستگیری تفنگداران آمریکایی برگزار شد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه در این رژه ۷۰۰ شناور بسیج دریایی و یگان‌های شناوری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور داشتند گفت: در این رژه دریایی، شناورهای مردمی و نظامی در ستون‌هایی منظم گرداگرد این جزیره مهم رژه رفتند.

وی با بیان اینکه این شناورها از سواحل استان خود را به جزیره فارسی رسانده بودند افزود: این برنامه با مشارکت شناورهای سبک و نیمه‌سنگین برگزار، و آمادگی، توانمندی و پشتیبانی صدها فروند شناور مردمیِ گردان‌های مردم‌پایه امام حسین(ع) از سرتاسر سواحل و بنادر استان بوشهر به نمایش گذاشته شد.

سردار زیرراهی از آمادگی بسیجیان برای حراست از سواحل، آب‌ها و جزایر در کنار نیروهای نظامی خبر داد و گفت: این آمادگی وجود دارد که اگر سواحل، آب‌ها و جزایر ما تهدید شوند، بسیجیان خود را در کوتاه‌ترین زمان به جزایر می‌رسانند و در کنار نیروهای نظامی از آن‌ها پاسداری می‌کنند.

22 دی ماه سال 94 بود که 10 نفر از تفنگداران آمریکایی که به صورت غیرقانونی وارد آبهای تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران در نزدیکی جزیره فارسی شده بودند توسط پاسداران نیروی دریایی سپاه دستگیر شدند.
24-news.ir/vdceep8p.jh87oi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز