تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
سرپرست تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به دنبال بُرد در دربی هستیم، گفت: باید از نقاط ضعف حریف در این بازی استفاده کنیم.
باید از نقاط ضعف پرسپولیس استفاده کنیم
به گزارش خبر24، پرویز مظلومی در حاشیه تمرین امروز آبی پوشان در مورد دربی نود و چهارم گفت: خوشبختانه بازیکنان ما از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی دارند. آنها تمام تلاششان را در این هفته انجام دادند تا با آرامش تمرین کنند و وارد حاشیه نشوند.

وی ادامه داد: با توجه به تجربه‌ای که در دربی‌های گذشته دارم، تیمی که با آرامش وارد زمین شود، موفق خواهد بود. بچه‌های ما این موضوع را رعایت کرده و آماده این بازی بزرگ هستند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: با تمام احترامی که برای رقیب قائل هستم، ما به دنبال این هستیم که سه امتیاز این دیدار را از آنِ خود کنیم تا بتوانیم هم صدر جدول را حفظ کنیم و هم فاصله امتیازهایمان را با حریف بیشتر کنیم. درست است که پرسپولیس در سه بازی گذشته‌اش فقط تساوی به دست آورده اما ما آنها را دستکم نمی‌گیریم و به دنبال خوشحال کردن هوادارانمان هستیم.
وی در ادامه گفت: کادر فنی ما آنالیز خوبی از حریف داشته، نقاط ضعف تیم را شناسایی کرده و به دنبال این هستیم تا از نقاط ضعف آنها استفاده کرده و نقاط قوتشان را ببندیم تا دچار مشکل نشویم.
مظلومی در پایان خاطرنشان کرد: ما به دنبال برد در این دیدار هستیم و مطمئن باشید تلاش می‌کنیم دست پُر از زمین خارج شویم.
 
24-news.ir/vdchk6n-.23nvvdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز