تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
یک وب سایت اسپانیایی مدعی شد که باشگاه رئال وایادولید که مالک آن رونالدو اورجینال است قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی این پرسپولیسی را جذب کند.
پیشنهاد جذاب رونالدو برای لژیونر پرسپولیسی
به گزارش خبر24، عملکرد خوب شهاب زاهدی در لیگ برتر اوکراین باعث شده است تا تیم های زیادی خواهان به خدمت گیری این مهاجم آماده تیم فوتبال المپیک دونتسک باشند و پس از دیناموکیف و زوریا لوهانسک، حالا از رئال وایادولید به عنوان جدیدترین خواهان زاهدی نام برده می شود.

یک وب سایت اسپانیایی نوشته است که رئال وایادولید به دنبال به خدمت گیری دو مهاجم ناشناخته است. از زمان ورود رونالدو اورجینال به این باشگاه، رئال وایادولید به دنبال جذب استعدادهای جوان در سطح اروپاست و مدیریت ورزشی این تیم استخدام دو مهاجم جوان را دنبال می کند: میلان ماکاریچ و شهاب زاهدی که هر دو ۲۵ ساله هستند. این وب سایت در مورد زاهدی نوشته است:

«مهاجم ایرانی که در لیگ اوکراین برای تیم المپیک دونتسک بازی می کند. امسال او در ۱۱ بازی ۸ گل به ثمر رسانده و در ۶ ماه پایانی قراردادش با این تیم قرار دارد. بنابراین اگر مدیران وایادولید به دنبال جذب زاهدی هستند، باید برای جذب او سریعا وارد مذاکره شوند. گفته می شود در اوکراین تیم های شاختار دونتسک و دینامو کیف جذب زاهدی را در دستور کار خود دارند.»چند روز پیش وبسایت رسمی زوریا لوهانسک، باشگاهی که اللهیار صیادمنش را در اختیار دارد، از علاقه اش برای به خدمت گرفتن شهاب زاهدی خبر داده بود و خود این بازیکن که قبلا در مصاحبه ای با رسانه های اوکراینی از علاقه اش به حضور در تیم دیناموکیف خبر داده بود، حالا تیم های زیادی را خواهان خودش می بیند و ممکن است راهی لالیگای شود تا در بالاترین سطح فوتبال اسپانیا حضور یابد.

رئال وایادولید که مدیریت آن بر عهده رونالدو برزیلی است، هم اکنون با ۱۸ امتیاز از ۱۷ بازی در رده پانزدهم لالیگا قرار دارد و مدیران این تیم سخت به دنبال بقا در لیگ هستند و به همین منظور قصد دارند تیمشان را در نقل و انتقالات زمستانی تقویت کنند.
24-news.ir/vdcaoani.49nwa15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز