تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
کریستین اوساگونا مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی فیفا وارد عمل شود دیگر خبری از تخفیف نخواهد بود باشگاه پرسپولیس مجبور است کل طلبم را بدهد.
فهمیدم وقت رفتن از ”پرسپولیس” است!
به گزارش خبر24، کریستین اوساگونا ، مهاجم نیجریه ای فصل قبل پرسپولیس که یک نیم‌فصل در این تیم بازی کرد، حالا یکی از طلبکاران این باشگاه به حساب می‌آید. اوساگونا که چندی قبل فرصتی دو هفته ای برای پرداخت طلبش به باشگاه پرسپولیس داده بود با اتمام این زمان می‌گوید قصد شکایت به فیفا را دارد. فرصتی دست داد تا با کریستین اوساگونا در خصوص این موضوع و همچنین دربی پیش‌رو گفت‌وگویی انجام دهیم که در ادامه می خوانید.

کریستین اوساگونا وضعیتت در تیم جدیدت چطور است؟

همه چیز خوب و مرتب است. حضور در لیگ عراق و باشگاه الشرطه چالش جدیدی برای من بود تا بتوانم با آرامش فوتبال بازی کنم. شرایطم در تیم بسیار خوب است و توانستم در چند بازی اخیر برای الشرطه گلزنی کنم.

ماجرای گرفتن طلبت از پرسپولیس به کجا رسید؟

فعلاً خبری از پرداخت پول نیست و آن‌طور که مدیران باشگاه چند وقت پیش به وکیلم گفتد قصد پرداخت طلبم را ندارند. آنها اعلام کردند برای رسیدن به پولم باید به فیفا شکایت کنم. فکر می‌کنم بهترین راه همین است و من به زودی از طریق وکیلم اقدام خواهم کرد تا فیفا طلبم را از باشگاه پرسپولیس بگیرد. هواداران از من ناراحت نشوند چون مجبورم به خاطر طلبم شکایت کنم.

مگر قبل از ترک ایران با پرسپولیس توافق نکرده بودی؟

من با باشگاه پرسپولیس قرارداد داشتم ولی آنقدر اذیتم کردند، حقوقم را ندادند تا خسته شوم و از این تیم بروم. موقع جدا شدن و فسخ قرارداد از من تخفیف خواستند من هم قبول کردم مقداری از طلبم را ببخشم. قرار بود تا یک تاریخ مشخص اگر باشگاه پولم را نداد این حق را داشته باشم تا شکایت کنم. وقتی فیفا وارد عمل شود دیگر خبری از تخفیف نخواهد بود باشگاه پرسپولیس مجبور است کل طلبم را بدهد.

چه کسانی در ایران تو را اذیت کردند؟

نمی‌خواهم اسم کسی را بیاورم ولی آنهایی که در باشگاه مسئول بودند، اذیتم کردند. همه می‌دانند که به خاطر بیماری کرونا و بسته بودن پروازها نمی‌توانستم به ایران برگردم. همان موقع باشگاه خانه‌ای که در آن زندگی می‌کردم را پس گرفت و من وقتی به ایران برگشتم مجبور بودم در هتل زندگی کنم. شرایط من بسیار سخت بود و همان موقع که باشگاه این کار را کرد فهمیدم که باید پرسپولیس و ایران را ترک کنم.

پیش بینی تو از دربی پیش‌رو چیست؟

من خیلی خوشحالم که سال قبل ۲ بار در دربی بازی کردم. این بازی مهمترین دیدار فوتبال ایران است و می‌دانم هواداران اصلاً دوست ندارند در این بازی بازنده باشند. اولین دربی من خوب پیش رفت و توانستم پاس گل بدهم. در دیدار جام‌حذفی پنالتی خراب کردم و تیم شکست خورد به همین دلیل از آن بازی خاطره بدی دارم. پرسپولیس بهترین تیم ایران است و کیفیت بالایی دارد. امیدوارم بتواند استقلال را شکست دهد. دوستان خوبی در پرسپولیس دارم به خاطر آنها و هواداران آرزو می‌کنم پرسپولیس برنده دربی باشد.
24-news.ir/vdcfmcdv.w6dx1agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز