تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
کارگاه‌های آموزشی با موضوع «کودک و محلات دوستدار کودک» ویژه مدیران و کارکنان ادارات آموزش‌ های شهروندی مناطق ۲۲ گانه با هدف یکسانسازی و وحدت رویه در اجرای طرح محلات دوستدار کودک برگزار میشود.
وحدت رویه در طرح محلات دوستدار کودک
به گزارش خبر24، کارگاه‌های آموزشی با موضوع «کودک و محلات دوستدار کودک» ویژه مدیران و کارکنان ادارات آموزش‌های شهروندی مناطق ۲۲ گانه برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این کارگاه‌های آموزشی، یکسان سازی و وحدت رویه در اجرای طرح محلات دوستدار کودک، ایجاد روحیه همکاری و کارگروهی، اعتماد و تفاهم، حل مسائل و پرسش‌های احتمالی، بحث و تبادل نظر بین افراد و بالا بردن میزان بهره برداری آموزشی و مدیریت دانش در سطوح مختلف شغلی مرتبط با کودک است.

با توجه به همه گیری ویروس کرونا و عدم انجام برگزاری کارگاه‌های حضوری این آموزش‌ها تغییرات مطلوبی در دیدگاه‌ها و توانایی کارکنان ایجاد می‌کند و اداره کل آموزش‌های شهروندی اقدامات لازم برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی آنلاین را انجام داده است.

این وبینار آموزشی ویژه مدیران ادارات آموزش‌های شهروندی، مدیران ادارات اجتماعی و فرهنگی نواحی و کارشناسان آموزش شهروندی مناطق با موضوع کودک، شهرهای دوستدار کودک و نحوه جلب مشارکت کودکان در برنامه‌های شهری در ۵ جلسه با حضور ۳۲۸ نفر از مدیران و کارشناسان مذکور در حال برگزاری است.
24-news.ir/vdcc4oqe.2bqxx8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز