تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
استاندار تهران گفت: بر اساس آخرین گزارش دریافتی شمار فوتی‌های استان بر اثر ابتلا به کرونا تا صبح روز یکشنبه به ۱۷ نفر رسید.
فوتی‌های کرونا در تهران به ۱۷ نفر رسید
به گزارش خبر24، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران صبح امروز اظهار کرد: شمار مبتلایان بستری در بخش‌های مختلف درمانی استان تهران نیز بیش از یک هزار و ۹۰۰ نفر است که نزدیک به ۹۵۰ نفر آن‌ها در بخش‌های ویژه بستری هستند.

وی با بیان اینکه استان تهران هم اکنون در وضعیت زرد قرار دارد، گفت: نباید فراموش کرد که هنوز خطر شیوع بیماری کرونا در موج جدید بیخ گوش همه ما قرار دارد و عادی انگاری شرایط، وضعیت کنونی را متزلزل و بار دیگر محدودیت‌ها را باز می‌گرداند.

استاندار تهران با بیان اینکه شمار فوتی‌های استان بر اثر ابتلا به کرونا تا صبح روز گذشته به ۱۷ نفر رسیده است، ادامه داد: اثربخش‌ترین اقدامی که می‌تواند در کاهش انتقال ویروس کووید ۱۹ انجام گیرد، اجرای کامل پروتکل‌ها، طرح جامع مدیریت هوشمند، کارهایی که در طرح شهید سلیمانی انجام گرفته و رهگیری بیماران است.

محسنی بندپی عنوان کرد: در کنار این اقدامات مردم که تاکنون همراهی قابل توجه و شایسته قدردانی داشتند نیز باید متوجه باشند که هر نوع سهل انگاری و عادی انگاری شرایط و به دنبال آن بی‌توجهی به محدودیت‌ها از جمله ترددهای شبانه می‌تواند بار دیگر ما را در وضعیت شیوع ویروس کووید ۱۹ و  افزایش تعداد مبتلایان و فوتی‌ها قرار دهد.

وی به لغو ممنوعیت تردد بین استانی در کشور به غیر از استان‌های شمالی اشاره کرد و گفت: با وجود اعلام چنین مصوبه‌ای، مردم باید تا عادی شدن شرایط و ریشه‌کنی ویروس کووید ۱۹ در سطح کشور، خود نسبت به خطرات سفرهای بی‌مورد و غیرضروری اگاهی داشته باشند.
24-news.ir/vdcb09b0.rhbg8piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز