تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
سرجیو کونسیسائو پس از درخشش مجدد مهدی طارمی در دیدار پورتو مقابل ناسیونال در جام حذفی پرتغال، با اعتراف به تصمیم اشتباهش در ابتدای فصل مبنی بر نیمکت نشین کردن او و بازی با یک مهاجم، از تصمیم خود ابراز ندامت کرد و ضمن تمجید از کیفیت و عملکرد خوب طارمی مدعی شد.
ناراحتی سرمربی پورتو از نیمکت نشینی طارمی
به گزارش خبر24، سرجیو کونسیسائو پس از درخشش مجدد مهدی طارمی در دیدار پورتو مقابل ناسیونال در جام حذفی پرتغال، با اعتراف به تصمیم اشتباهش در ابتدای فصل مبنی بر نیمکت نشین کردن او و بازی با یک مهاجم، از تصمیم خود ابراز ندامت کرد و ضمن تمجید از کیفیت و عملکرد خوب طارمی مدعی شد اگر او را از ابتدای فصل در ترکیب اصلی قرار داده بود، پورتو با اختلاف اکنون در صدر جدول لیگ پرتغال قرار داشت.

او در ادامه این مصاحبه به این نکته اشاره کرده که اکنون مهدی طارمی به عضو لاینفک ترکیب اصلی پورتو تبدیل شده و نقشی که در تیم ایفا می کند، برای امتیاز گیری در بازی ها بسیار حائز اهمیت است.

گفتنی است مهدی طارمی هم اکنون در رده پنجم جدول گلزنان لیگ پرتغال قرار دارد. بسیاری از علاقه مندان به فوتبال در ایران با تماشای پخش زنده بازی پورتو بیشتر به نقش مهم طارمی در بازیهای پورتو پی برده اند.
24-news.ir/vdcfmydv.w6dytagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز