تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
رضا قوچان‌نژاد به احتمال فراوان در نقل و انتقالات زمستانی از تیم هلندی جدا خواهد شدو باشگاه‌های ایرانی هم دوباره بخت خود را برای شکار این مهاجم گلزن امتحان خواهند کرد.
شانس پرسپولیس برای جذب قوچان نژاد زیاد شد
خبر24 - رضا قوچان‌نژاد شرایط مناسبی را در تیم فوتبال زووله هلند سپری نمی‌کند و به احتمال فراوان در نقل و انتقالات زمستانی از این تیم جدا خواهد شد. گرافشاپ، ویلم و هراکلس که تیم‌هایی معمولی در لیگ هلند هستند از مشتریان جدی جذب گوچی هستند و احتمالاً باشگاه‌های ایرانی هم دوباره بخت خود را برای شکار این مهاجم گلزن امتحان خواهند کرد.

با توجه به اینکه پیشتر قوچان نژاد برای جدایی از زوله مجبور بود مبلغی را به عنوان فسخ قراردادش و دریافت رضایتنامه به زوله بپردازد، در نقل و انتقالات زمستانی مجبور نیست این مبلغ به باشگاه زوله پرداخت شود و طبق قوانین فیفا، او شش ماه قبل از پایان قراردادش بازیکن آزاد مجسوب می شود و قادر است آزادانه با باشگاههای خواهانش مذاکره کند.

از آنجایی که باشگاه پرسپولیس در چند فصل گذشته به شدت به دنبال جذب گوچی بوده و نبود عیسی آل کثیر نیز بر روی کیفیت خط حمله پرسپولیس تاثیر منفی گذاشته، به نظر می رسد اینبار شانس پرسپولیسی شدن قوچان نژاد بیشتر از گذشته است و شاید رضا هم بدش نیاید حداقل برای یک نیم فصل هم که شده در پرسپولیس بازی کرده و پس از آن دوباره در تابستان به فکر ترانسر به یک تیم اروپایی باشد چرا که با بازگشت عیسی آل کثیر در بهار ۱۴۰۰، بسیاری از مشکلات خط حمله پرسپولیس برطرف خواهد شد.
24-news.ir/vdcaouni.49n6e15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز