تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰
در ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مهدی رسول پناه در اقدامی باورنکردنی اظهارات ساختارشکنانه‌ای درباره پرسپولیس و نحوه شادی گل مهدی ترابی بیان می‌کند.
هنجار شکنی رسول پناه و اظهارات عجیب وی درباره ترابی+فیلم
به گزارش خبر24، مهدی رسول پناه سه ماه قبل بود که با مصاحبه‌های کف خیابانی با برخی خبرنگاران و هواداران پرسپولیس در مورد یحیی گل محمدی و تعدادی از بازیکنان این تیم، حاشیه‌های عجیب و غریبی را به وجود آورد؛ به طوری که به دلیل این حجم از حاشیه‌های شدید، از سمت سرپرستی باشگاه استعفا کرد. درحالی که همه منتظر بودند دیگر سمتی در باشگاه نداشته باشد، به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه انتخاب شد.

بعد از مصاحبه طوفانی یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان بعد از دربی ۹۴ علیه مهدی رسول پناه و هشدار به وزیر ورزش بابت برکناری این فرد و سکوت وزارت ورزش و جوانان در این خصوص، در ۲۴ ساعت گذشته فیلمی از مهدی رسول پناه منتشر شده که در جمعی، درباره نحوه شادی مهدی ترابی سخنانی موهن و ساختارشکن را اظهار داشته بود. این صحبت‌ها موجی از انتقاد‌ها را به دنبال داشته که چنین شخصی چگونه همچنان بر مسند تکیه زده است.
 
لینک فیلم
 
با توجه به این اظهارات، وزارت ورزش و جوانان و در راس آن مسعود سلطانی فر وزیر ورزش باید اقدام فوری و قاطع بابت برکناری چنین شخصی داشته باشند. هم اکنون، مطالبه عمومی بر برخورد وجود دارد که سلطانی فر بایستی در این راستا اقدام کند.

24-news.ir/vdcdzs09.yt0fo6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز