تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
ادعای جدید پرزیدنت؛

ترامپ: باز خواهم گشت!

دونالد ترامپ برای همیشه کاخ سفید را ترک کرد.
ترامپ: باز خواهم گشت!
به گزارش خبر24، دونالد ترامپ که رقابت انتخاباتی را به جو بایدن نماینده دموکرات‌ها واگذار کرد برای همیشه کاخ سفید را ترک کرد.

ترامپ با بالگرد مخصوص به پایگاه شکاری اندروز در مریلند خواهد رفت تا در مراسم خداحافظی با حامیانش شرکت کند و پس از آن به اقامتگاهش در فلوریدا خواهد رفت.

ترامپ در سخنرانی خداحافظی خود با هوادارانش گفت: ما ارتش آمریکا را از نو ساختیم، یک نیروی جدید به نیروهای نظامی آمریکا افزوده شد.

ما از کهنه‌سربازان حمایت کردیم، کهنه‌سربازان ما امروز خوشحال هستند.. میزان محبوبیت رئیس‌جمهور در میان کهنه‌سربازان به بالاتر از 90 درصد رسید که رقمی بی‌سابقه است.

ترامپ: من در انتخابات 75 میلیون رأی کسب کردم

ترامپ با اشاره به دستاوردهای دولت گفت که مردم آمریکا اکنون خوشحال هستند.

ما بیشترین کاهش مالیاتی را اجرا کردیم. آمار اشتغال در این دولت بسیار عالی بود. تا قبل از آغاز این همه‌گیری (کرونا) بازار کار ما به بهترین شرایط خود در چند دهه اخیر رسیده بود. ما بزرگترین کشور و بزرگترین اقتصاد دنیا را داریم.

ما در مقابله با ویروس کرونا کاری کردیم که می‌توان آن را یک معجزه پزشکی نامید، سال‌ها طول می‌کشد تا یک واکسن کشف و تأیید شود ولی ما این کار را در مدت کوتاهی انجام دادیم. ما با موانع زیادی مواجه بودیم و توانستیم بر این موانع غلبه کنیم.

من در انتخابات 75 میلیون رأی کسب کردم که هیچ رئیس‌جمهور مستقری در تاریخ آمریکا این میزان رأی کسب نکرده است. ما به یک شکلی (دیگر) باز خواهیم گشت.

ترامپ: برای دولت جدید آرزوی موفقیت می‌کنم

شما مردم فوق العاده‌ای هستید. بزرگترین افتخار من این است که رئیس‌جمهور شما بوده‌ام. من همیشه برای شما خواهم جنگید.

من برای دولت جدید آرزوی موفقیت‌های بزرگ می‌کنم، من فکر می‌کنم آنها زمینه موفقیت را دارند.

ما کشور را در موقعیتی قرار داده‌ایم که هرگز سابقه نداشته است. کارهایی که ما انجام دادیم باورنکردنی بودند و ما بدون حمایت شما نمی‌توانستیم این کارها را انجام دهیم.
24-news.ir/vdcg3q93.ak9xx4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز