تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
مهدی مهدی خانی امیدوار است که عملکرد مطلوب تری از خودش در ترکیب پرسپولیس ارائه کند و جای بشار را پر کند .
در انتظار ظهور شماره ۹ جدید در پرسپولیس
به گزارش خبر24،تیم فوتبال پرسپولیس در حالی مقابل فولاد به پیروزی رسید که یکی از اتفاقات مهم این بازی، مصدومیت دو مدافع میانی این تیم بود که سبب شد تا در نهایت یحیی گل محمدی از زوج آرمان رمضانی و احسان حسینی بهره ببرد اما طبیعتا برای دیدار با آلومینیوم این دو بازیکن مورد استفاده قرار نخواهند گرفت. مصدومیت هایی که سبب می‌شود گل‌محمدی به کاری که علاقه چندانی به آن ندارد یعنی تغییر در ترکیب اصلی تیم روی بیاورد. غیبت کنعانی و حسینی ممکن است یکی از هافبک دفاعی های پرسپولیس را به خط دفاعی ببرد و در این صورت یکی از انتخاب های پیش رو برای یحیی گل محمدی، استفاده از احمد نوراللهی در پست هافبک دفاعی – مرکزی خواهد بود. با جدایی نوراللهی از خط حمله، جا برای بازیکن ریز نقش و تکنیکی نظیر مهدی خانی باز می‌شود تا او برای اولین بار فیکس شود.

اما این تنها یک احتمال است که در پی آن تغییرات زیادی در ترکیب به وجود می‌آیند و شاید یحیی چنین ریسکی را انجام ندهد.

اگر مهدی خانی بخواهد جایی در ترکیب قرمزها باز ها حالا بهترین وقت است. جایی که آل کثیر مهاجم گلزن این تیم محروم است، رمضانی فرم ایده آلی ندارد و با توجه به اتفاقات پیش آمده نوراللهی، که در چند بازی قبل مهاجم سایه بود را ممکن است در این بازی در حالت تدافعی ببینیم.

به هر حال باتوجه به صحبت های حمید مطهری و تمجید از مهدی مهدیخانی، پیش بینی می‌شود که او بیش از این در زمین حضور یابد. نکته مهم این که با بازگشت ترابی، ترافیک بیشتری در خط حمله به وجود می‌آید و همین موضوع کار را برای بازیکنان جوان سخت تر خواهد کرد.
24-news.ir/vdcb98b0.rhb5apiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز