تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
محمدرضا پوررضایی مشاور اجرایی سهام عدالت گفت: اگر تا زمان مشخصی در سامانه سجام ثبت نام نکنید سود سهام به حسابتان واریز نمی‌شود.
هشدار به دارندگان سهام عدالت
به گزارش خبر24، محمدرضا پوررضایی مشاور اجرایی سهام عدالت افزود: در روزهای اخیر پیامکی به سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند، ارسال شده است. مبنی بر اینکه اگر تا مدت زمان مشخصی در سامانه سجام ثبت نام نکنید، سود سهام به حسابتان واریز نمی‌شود. وی تاکید کرد: این پیامک‌ها قانونی نیست و سهامداران عدالت نباید به آن‌ها توجه کنند.

پوررضایی با اشاره به اینکه برای ثبت‌نام در سامانه سجام مهلتی در نظر گرفته نشده است، افزود: این پیامک‌ها از طرف برخی از شرکت‌های سرمایه گذاری استانی ارسال شد تا افراد با ثبت‌نام در سامانه سجام بتوانند در مجامع این شرکت‌ها شرکت کنند. زیرا لزوم برگزاری مجامع به حد نصاب رسیدن شرکت‌کنندگان است.


مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اظهار داشت: سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند، باید در سجام ثبت‌نام کنند تا از مزایایی چون شرکت در مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی استفاده کنند. وی گفت: با ثبت‌نام در سامانه سجام مشکلی در واریز سود و نقل و انتقال سهام افراد ایجاد نمی‌شود. پوررضایی افزود: افراد بعد از ثبت‌نام درسامانه سجام باید در یکی از دفاتر پیشخوان دولت، بانک‌ها و کارگزاری‌ها احراز هویت شوند که در شرایط کرونا افراد می‌توانند به صورت آنلاین احراز هویت شوند
24-news.ir/vdcenw8p.jh8w7i9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز