تاریخ انتشارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰
پرسپولیس این روزها با مشکلی که در میانه میدان خود دارد بیش از قبل حسرت جدایی ستاره های خود را دارد.
حسرت بزرگ بشار و گزینه های جایگزین وی برای پرسپولیس
به گزارش خبر24، جدایی بشار رسن این روزها پرسپولیس را با یک مشکل بسیار بزرگ در میانه میدان خود مواجه ساخته است.

بشار یک خرید بسیار خوب برای پرسپولیس بود که در دوران برانکو به سرخ پوشان پیوست.

این بازیکن عراقی از تکنیک، سرعت، دقت و هوش لازم برخوردار بود و مهم تر اینکه کاملا بی حاشیه در خدمت تیم بود و همین باعث شد تا هم برانکو و هم کالدرون و گل محمدی او را به دیگر هافبک های آماده ترجیح دهند.

آمادگی بالای بشار باعث شد تا برانکو او را به محسن مسلمان ترجیح دهد و این بازیکن از تیم جدا شود.

با رفتن برانکو و آمدن کالدرون پیش بینی می شد که بشار هم تیم را ترک کند اما این بازیکن عراقی دوست داشتنی با سرخ پوشان تمدید کرد.

کالدرون وقتی آمادگی بالای بشار را دید روی نام سروش خط قرمز کشید تا این بازیکن هم با ناراحتی زیاد تیم را ترک کند.

سروش و مسلمان تنها قربانی بشار رسن عراقی نبودند بلکه فرشاد احمدزاده هم که این روزها ستاره  خط میانی فولاد است هم مجبور به جدایی شد. او با بشار هم پست بود و به خوبی می دانست که یحیی گل محمدی اعتماد بسیار بالایی به این بازیکن دارد و به همین خاطر هم او تصمیم به جدایی گرفت.

اکنون با رفتن بشار رسن پرسپولیس نه مسلمان و نه سروش و فرشاد احمدزاده را در اختیار ندارد تا جایکه که یحیی مجبور است که از احمد نوراللهی در پست غیر تخصصی اش بهره گیرد.

هواداران پرسپولیس بسیار دوست داشتند که باتوجه به جدایی بشار اکنون مسلمان یا سروش و یا احمدزاده را در ترکیب تیم خود داشتند. آیا احتمال بازگشت این بازیکنان وجود دارد؟

پرسپولیس در میانه میدان خود به یک هافبک خلاق و بازیساز برای جایگزینی بشار نیاز دارد. احتمال بازگشت مسلمان بسیار کم است زیرا از یک طرف او آماده نیست و از طرف دیگر هم یحیی در تابستان او را نخواست.

اما احمدزاده و سروش هم با تیم های خود قرارداد دارند و حداقل تا تابستان نباید به بازگشت آنها امیدوار بود.

 پرسپولیس با دو گزینه مواجه است:

بازگشت ترابی

گزینه نخست بازگرداندن ترابی است که در فهرست فروش العربی قرار گرفته است البته باشگاه قطری حداقل ۵۰۰ هزار دلار برای این انتقال می خواهد که این رقم بالایی است البته مدیران تیم سرخ پوشان تاکید کرده اند که در حال مذاکره هستند.

و اما گزینه دوم اعتماد کردن به همین بازیکنان کنونی است به این امید که نوراللهی کمتر فرصت از دست دهد و مهاجمان بتوانند از فرصت های که به دست می آورند نهایت استفاده را ببرند.
24-news.ir/vdcaimni.49nuu15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز