تاریخ انتشارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵
سرمربی استقلال به خوبی متوجه مشکل تیمش در خط میانی شده است. او روی بازیکنی دست گذاشته است که می تواند حلال مشکلات تیم در میانه میدان و فاز هجومی باشد و او کسی جز میلاد جهانی نیست.
نیاز استقلال به این بازی ساز در میانه میدان
به گزارش خبر24،استقلال در میانه میدان خود به یک بازیساز نیاز دارد. خلا یک چپ پای باهوش و خوش تکنیک به شدت در ترکیب آبی پوشان احساس می شود.

استقلال در تابستان به دنبال چنین بازیکنی بود و حتی با فرشاد احمدزاده هم مذاکراتی انجام داد. پیوستن احمدزاده به آبی پوشان باتوجه به آمادگی بسیار بالایی که این بازیکن داشت می توانست کمک زیادی به تیم کند اما این انتقال صورت نگرفت.

محمود فکری امید زیادی داشت که بازیکنانی مثل داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی مشکل بازیسازی را برای تیمش حل کند اما از یک طرف آسیب دیدگی های تکراری شجاعیان و از طرف دیگر ناآمادگی اسماعیلی و حاشیه سازی او عملا فکری و هواداران را ناامید کرد.

سرمربی استقلال به خوبی متوجه مشکل تیمش در خط میانی شده است. او روی بازیکنی دست گذاشته است که می تواند حلال مشکلات تیم در میانه میدان و فاز هجومی باشد و او کسی جز میلاد جهانی نیست.

میلاد جهانی در صنعت نفت بود که نامی برای خود دست و پا کرد. او یک چپ پای باهوش و خوش تکنیک است که هر تیمی آرزوی داشتن او را دارد. حرکات انفجاری و سریع و شوت های ناگهانی از ویژگی های اصلی این بازیکن هستند.

او از بازیکنانی است که دادن پاس گل را بیشتر از گل زدن دوست دارد و البته گل های حساسی هم به ثمر رسانده است که آخرین آنها در دیدار برابر پرسپولیس بود که باعث شد تا در آخرین ثانیه ها ذوب آهن یک تساوی ارزشمند را در آزادی به دست آورد.

جهانی در فصل جاری هم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است و از بهترین های ذوب بوده است. استقلالی های خیلی زود با جهانی وارد مذاکره شدند که این اعتراض باشگاه ذوب آهن را به دنبال داشته است. گذشته از اینکه این انتقال صورت گیرد یا نه از دیدگاه شفقنا ورزشی انتقال جهانی به استقلال خط حمله و میانی این تیم را بسیار تقویت خواهد کرد و استقلال بیشتر از قبل به جام نزدیک خواهد شد.

هنوز تا آغاز فصل نقل و انتقالات زمان زیادی باقی مانده است. جذب جهانی یک موفقیت و دستاورد بزرگ برای تیم مدیریتی کنونی خواهد بود البته این بازیکن از پرسپولیس هم پیشنهاد دارد و ظاهرا در لیست تراکتور  هم هست و این کار آبی پوشان را سخت می کند.
24-news.ir/vdcc4pqe.2bqii8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز