تاریخ انتشارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
دیدار دو تیم استقلال و سایپا درهفته دوازدهم لیگ برتر برگزار شد که در ادامه توجه شما را به کارشناسی داوری بازی استقلال و سایپا جلب می نمائیم.   کارشناسی داوری بازی استقلال و سایپا
کارشناسی داوری بازی استقلال و سایپا
به گزارش خبر24،عسگری، کارشناس داوری گفت: همرنگ به درستی برای استقلال پنالتی نگرفت؛ داور تصمیم خود را درباره دانشگر تغییر داد

در دقیقه ۱۰ مدافع سایپا که قصد زدن توپ را داشت با مهاجم استقلال برخورد کرد که داور به درستی تشخیص به ادامه بازی داد. در دقیقه ۱۹ هم بازیکنان استقلال اعتقاد به پنالتی داشتند که در تصاویر تلویزیونی مشخص نشد چه اتفاقی رخ داده است.

آن صحنه در پایان بازی اتفاق افتاد و یکی از روش‌ها برای جلوگیری از نشان دادن کارت قرمز این بود که استقلالی‌ها با تجمع دور داور و دور کردن دانشگر مانع از این موضوع شوند. در ظاهر قضیه این است که داور لحظه‌ای از صحبت دانشگر شوکه شد اما پس از ۲۰-۱۰ ثانیه خود را کنترل کرد و تصمیم خود را تغییر داد.

مهمترین اشتباه داور در نیمه اول، اعلام آفساید عجیبی بود که حتی در نگاه اول نیز مشخص بود که این صحنه آفساید نیست و مشخص نیست کمک داور و داور چطور صحنه ای به این واضحی را آفساید اعلام کردند.
24-news.ir/vdceon8p.jh8wxi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز