تاریخ انتشاريکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
مسئولان پیشین باشگاه پرسپولیس در پرونده محکومیت به بودیمیر گاف عجیبی دادند، اشتباهی که به ضرر چند میلیارد تومانی سرخ‌پوشان منجر شده است.
ضرر چندین میلیاردی که مدیر عامل پرسپولیس به تیم زد
به گزارش خبر24، بعد از محکومیت باشگاه پرسپولیس در پرونده بودیمیر، فیفا ۱۲ بهمن ماه یعنی ۳۰ ژانویه را فرصت نهایی باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات مهاجم سابق خود اعلام کرده و مسئولان باشگاه پرسپولیس با چالشی جدی برای تأمین این مبلغ مواجه شده‌اند. 

این اتفاق در حالی رُخ داد که فیفا در زمان انصاری‌فرد پرونده شکایت این بازیکن را به دادگاه عالی حکمیت ورزش (CAS) ارسال می‌کند و خواستار دفاعیه باشگاه پرسپولیس می‌شود، اما متاسفانه گاف عجیب بخش حقوقی باشگاه و البته مدیران وقت باعث می‌شود دفاعیه‌ای در این زمینه ارسال نشود و جالب‌تر اینکه CAS بعد از مدتی به فیفا اعلام می‌کند رأی صادر شده از سوی فیفا مورد تأیید است و تخفیفی در این‌خصوص در کار نیست و دلیل این موضوع نیز عدم ارسال لایحه دفاعیه از سوی باشگاه پرسپولیس عنوان می‌شود. 

با این حساب اگر پرسپولیس تا ۱۲ بهمن مطالبات مهاجم سابق کروات خود را پرداخت نکند با توجه به عدم رعایت قوانین، پرسپولیس با جرایم سنگینی از جمله محرومیت از ۳ پنجره نقل و انتقالاتی مواجه خواهد شد و با ادامه روند و با توجه به سابقه‌دار بودن تیم‌های ایرانی بخصوص پرسپولیس و استقلال شاید جرایم مالی شدید‌تری نیز اعمال شود. 

بدین ترتیب فرصت ۴۵ روزه پرسپولیس از زمانی که اطلاعات بانکی بودیمیر یا وکیلش به باشگاه اعلام شده در ۱۲ بهمن یا ۳۰ ژانویه به اتمام می‌رسد و در صورتی‌که این مبلغ آماده نشود، در نهایت با اعلام وکیل بودیمیر به فدراسیون فوتبال ایران، فدراسیون کشورمان ملزم به اعمال محرومیت پرسپولیس از ۳ پنجره نقل و انتقالاتی خواهد شد.

اگر فدراسیون فوتبال هم این رأی را اجرا نکند بودیمیر و وکیلش می‌توانند علیه فدراسیون فوتبال به فیفا شکایت و حکم قطعی دریافت کنند. البته هر زمانی که پرسپولیس مطالبات بودیمیر را پرداخت کند این محرومیت رفع خواهد شد.

تلاش شبانه‌روزی برای باز ماندن پنجره

مدیرعامل و مسئولان باشگاه پرسپولیس این روزها به سختی در تلاش هستند تا مبلغ مورد نظر برای کسب رضایت بودیمیر را مهیا کرده تا از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی نایب قهرمان آسیا جلوگیری کنند، اما محدود شدن منابع مالی و بدهی‌ها و البته قرض‌های بسیار زیاد مدیران گذشته و پیش‌خور کردن بسیاری از درآمدها، باعث شده تا سمیعی و معاونانش برای آماده کردن این پول به دردسر بزرگی دچار شوند. 

دردسری که در نهایت با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و البته از دست رفتن چند بازیکن خوب مثل مهدی ترابی در نیم فصل همراه خواهد بود. 
24-news.ir/vdch--n-.23ni6dftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز