تاریخ انتشاردوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۰
مردی از ملبورن، به نام جیمز ، از حشرات شبیه لارو هنگام جمع شدن در گروه  بیست نفره ویدئویی تهیه و در فضای مجازی منتشر کرد. این ویدئو با ۱.۹ میلیون بازدیدبه یکی از ویدئوهای داغ فضای مجازی تبدیل شد.
کشف موجودی عجیب‌الخلقه +فیلم
به گزارش خبر24،اشخاص مختلفی سعی کردند حدس بزنند که این ویدئو مربوط به چه موجودی است. شخصی درباره این پست گفت: "شما قطعا در استرالیا هستید. " دیگری نوشت:" قسم می‌خورم که من هرگز به استرالیا نمی‌روم. " در میان این نظرات شخصی بود که می‌گفت: "من نمی‌دانم به چه چیزی نگاه کنم؟ آیا این کرم‌ها از کلاه ایمنی و عینک استفاده می‌کنند؟ " یک کاربر دیگر در تیک و تاک به شوخی گفت: "این Covid-۲۰ است، از آن دور باش! "بسیاری از کاربران تیک تاک علی رغم ظاهر عجیب و غریب این حشرات، آن‌ها را بسیار زیبا می‌دانند، یک نفر دیگر نوشته بود: "آن‌ها بسیار زیبا هستند! "

سرانجام، کاربران استرالیایی تیک تاک، وارد عمل شدند تا توضیح دهند این حیوان عجیب الخلقه استرالیایی، دقیقا چیست. آن‌ها نوشتند: "این‌ها شاخدار هستند.  آن‌ها در گروه‌های بزرگ حرکت می‌کنند و در بلوک‌های درختان به یکدیگر می‌چسبند.  از آن دوری کنید. " با این حال، این اطلاعات کاملاً صحیح نیستند.

لاروها مایع ناخوشایند و آزار دهنده‌ای را استفراغ می‌کند، این امر باعث می‌شود شکارچیانی مانند مورچه از آن‌ها اجتناب کنند. این حشرات دارای یک ذهنیت قدرتمند هستند؛ بنابراین لارو‌ها اغلب روی درختان و شاخه‌ها جمع می‌شوند تا شانس زنده ماندن آن‌ها بیشتر شود. آن‌ها عمدتا در اواخر زمستان و بهار فعال هستند این حشرات، در استحاله خود، بسیار شبیه به روند رشد لارو به پروانه هستند. لارو ماهی اره در اواسط بهار پیله تشکیل می‌دهد و در نهایت به صورت شاخ‌های سیاه و زرد ،کامل از پیله‌های آن‌ها خارج می‌شود.

در ادامه ویدئوی منتشر شده از لارو‌ها را مشاهده می‌کنید:

لینک فیلم
24-news.ir/vdcewp8p.jh8woi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز