تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
در حالی که هواداران استقلال هنوز علت عدم پیگیری برای پرداخت مطالبات میلیچ را نمی دانند و امیدوار به بازگشت میلیچ به استقلال بودند.
وریا غفوری در آستانه اخراج از استقلال
به گزارش خبر24، در حالی که هواداران استقلال هنوز علت عدم پیگیری برای پرداخت مطالبات میلیچ را نمی دانند و امیدوار به بازگشت میلیچ به استقلال بودند، روز گذشته محمود فکری آب پاکی را روی دست آنها ریخت و با انداختن توپ در زمین مدیران مدعی شد میلیچ جدا شده و دیگر به استقلال باز نخواهد گشت. این ادعا در حالی مطرح شد که مدیران استقلال مدعی هستند به زودی طلب میلیچ پرداخت می شود و این بازیکن از نیم فصل دوم به اردوی آبی ها بازخواهد گشت تا به نوعی نقض صحبتهای سرمربی خود را به هواداران استقلال گفته باشند.


از همان ابتدا پیدا بود که فکری، هرویه میلیچ را نمی خواهد و به دنبال بهانه ای برای رد کردن او بود و با استناد به صحبت کاظم قیم با میلیچ که مدعی این قضیه بود که مسائل مالی برای میلیچ در رده دوم قرار دارد و اختلاف با سرمربی باعث شده او قید ماندن در تیم را بزند، به نظر می رسد پشت پرده این خیمه شب بازی که فکری به راه انداخته یک چیز است : میلیچ را نمی خواهم !

منتها فکری قصد ندارد خود را در این قضیه مقابل هواداران استقلال قرار دهد و اینگونه وانمود می کند که مدیران پول او را پرداخت نکرده اند و میلیچ نیز تیم را ترک کرده است! 

 

اما نکته جالب ماجرا در مصاحبه های روز گذشته فکری با هواداران این تیم جایی بود که از او در خصوص وضعیت ورا غوری سوال شد و فکری به جای حمایت از کاپیتان خود صحبتهای عجیبی به زبان آورد.

سرمربی استقلال در ادعایی عجیب اینطور گفت که باید عملکرد وریا غفوری در چند بازی قبل رقتارش اقداماتش در چند هفته اخیر و سالهای اخیر بررسی شود و سپس در خصوص او تصمیم گیری شود. همین صحبتها باعث شد تا هواداران استقلال پی به این نکته ببرند که اختلاف عمیقی بین کادر فنی و کاپیتان استقلال به وجود آمده است که این اختلاف به بازیکنان دیگر نیز تسری پیدا کرده است به طوری که نه تنها بسیاری از بازیکنان بلکه هواداران استقلال نیز از وریا غوری در مقابل فکری دفاع و حمایت خواهند کرد و همین مسئله باعث شده تا فکری نتواند به سادگی وریا را کنار بگذارد و مثل ماجرای میلیچ به دنبال بهانه ای برای جدا کردن او از تیم است که دقیقاً از در پرداخت نکردن مطالبات او برای عصبی کردن وریا وارد شده و سناریوی فراری دادن وریا غفوری نیز مثل میلیچ در حال اجرا شدن است.

 
وریا غفوری روز گذشته در محل سازمان لیگ حاضر شد و گفته می شود پیگیر شرایط فسخ قرارداد خود با استقلال است چرا که پس از اینکه از ماندگاری فکری در استقلال مطلع شده، او نیز حاضر نیست با محمود فکری کار کند و طبق شنیده ها با توجه بندهای قراردادشش قصد دارد قراردادش با استقلال را فسخ کند.

  چه که هست، اقدامات مخربی که محمود فکری در استقلال انجام داده حتی دشمنان و بدخواهان این تیم نیز قادر به انجام آنها نبودند که مهمترین آن ایجاد چنددستگی و اختلاف بین بازیکنان است که خروجی آن مستقیماً در بی انگیزگی بازیکنان در زمین مسابقه مشهود است و مشخص نیست چرا مدیران استقلال در این شرایط که اکثر بازیکنان، با اخلاق و تاکتیک های گنگ سرمربی به مشکل خورده اند، تصمیمی برای تغییر کادر فنی نمی گیرند.

 

در انتها بار دیگر تاکید میکنیم وقتی بازیکنان برای کادر فنی این تیم بازی نکنند، محمود فکری با چه امیدی به آینده همچنان بر روی ماندن در این شرایط در استقلال اصرار دارد؟ چرا که وقتی بازیکنان حداکثر توان خود را به دلیل اختلاف با سرمربی در بازی به کار نبدند، طبیعتاً نتیجه ای هم برای کادر نی حاصل نخواهد شد تا با تکیه بر آن به استمرار حضور در استقلال امیدوار باشند.

 

هر چه که هست، امیدواریم محمود فکری، برای ماندن در استقلال، وریا غفوری را معامله نکرده باشد چرا که از نهادهای بالادستی به دلیل گرایشات وریا غفوری به مدیران استقلال فشار وارد شده که به نوعی کاپیتان استقلال را از صحنه پائین بکشند و انتشار قرارداد او و ایجاد هجمه علیه این بازیکن نیز در راستای صحبتهای عجیب روز گذشته فکری علیه کاپیتان استقلال تلقی می شود.
24-news.ir/vdcfj1dv.w6dt0agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز