تاریخ انتشارجمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
تیم فوتبال پرسپولیس تهران با ۳۰ امتیاز به عنوان قهرمان نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر معرفی شد.
پرسپولیس قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتبال شد
به گزارش خبر24، تیم های فوتبال گل گهر سیرجان و پرسپولیس تهران امروز در دیداری معوقه از هفته دهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان گل محمدی در پرسپولیس موفق شدند، میزبان خود را با نتیجه ۵ بر صفر شکست دهند.


گل‌های پرسپولیس در این دیدار را احمد نوراللهی (۳۰) - امید عالیشاه (۶۰) - مهدی شیری (۶۸) - احمدرضا زنده‌روح (گل به خودی - ۷۲) و سیامک نعمتی (۸۶) به ثمر رساندند.
پرسپولیس با این پیروزی ۳۰ امتیازی شد و بالاتر از سپاهان ۲۸ امتیازی در صدر جدول قرار گرفت. در رده سوم هم تیم استقلال با ۲۶ امتیاز قرار دارد.
 
24-news.ir/vdcamwni.49niy15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نظرات شما
feedback
Iran, Islamic Republic of
مجیدرحمتی
خداقوت به آقا یحیی وکادر خبره اش، مدی فنی تیم ،تمام کارگزاران وخدمت گزاران تیم (منهای مدیرعامل 😢)تم تک بازیکنان تیم که در کسب ۳۰ امتیاز تیم ،گل زدن ها وگل نخوردن های تیم بزرگ وپرافتخار پرسپولیس🌹💖🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩دخیل بودن ،دست همگی رو میبوسیم . یاد تمام بزرگان پرسپولیس که سالها در پرسپولیس زحمت کشیدن واکنون دربین ما نیستن شاد ،جای پرسپولیسی هایی که اکنون جز تیم نیستن سبز ،پیشکسوتان پرسپولیس به احترامتان همیشه خبر دار می ایستیم. هوداران با تعصب ،باشعور وفرهنگ ومتمدن پرسپولیس دمتان گرم
نرخ طلا و ارز