تاریخ انتشارجمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵
در حالی که باشگاه استقلال در چند وقت اخیر با مشکلات و حواشی زیادی رو به رو شده است اما مدیران این باشگاه سکوت کرده‌اند.
سکوت عجیب مدیران استقلال
به گزارش خبر24، تیم فوتبال استقلال پس از باخت برابر تیم سپاهان با حاشیه‌های زیادی همراه شد تا جاییکه بحث برکناری محمود فکری از گوشه و کنار به گوش رسید.
 
البته برکناری فکری در حالی مطرح می‌شد که هیچ یک از مدیران باشگاه استقلال از جمله مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره این باشگاه هیچ واکنشی نشان ندادند و درستی این موضوع را نیز تایید و تکذیب نکردند و این اتفاقات در حالی رخ می‌داد که بارها نام‌های گوناگونی از جمله امیر قلعه نویی، فرهاد مجیدی، الکس نوری و ... برای برعهده گرفتن هدایت آبی پوشان مطرح می‌شد.
به این ترتیب نقش مدیریت باشگاه استقلال در مقطعی که بحث برکناری فکری از این تیم مطرح شده است بسیار کمرنگ بود چرا که این مدیریت باشگاه است که با تایید و تکذیب می‌تواند بابت نیمکت تیمش تصمیم گیری کند نه سایت و فضای‌ مجازی که گویا پشت پرده با مدیریت برخی از مدیران استقلال پیگیری می‌شود.
با گذشت چند روز از ماندن محمود فکری روی نیمکت استقلال همچنان مدیران آبی پوش سکوت اختیار کردند و با قرار دادن متن حمایتی از فکری در کانال رسمی باشگاه به شایعات درباره برکناری سرمربی تیم خود پایان نمی‌دهند.
البته شاید هم مدیران باشگاه استقلال در حالی از فکری به صورت رسمی در کانال باشگاه حمایت نمی‌کنند چرا که هر یک احتمالا در ذهن خود نامی را برای سرمربیگری نیمکت آبی پوشان مد نظر دارد.
به هر حال بیشتر از انتقاد به نیمکت استقلال می‌توان به مدیریت و اعضای هیئت مدیره آبی‌ها نیز انتقاد کرد چرا که این افراد با سکوت و پایان ندادن به حواشی فقط برای استقلال دردسر ایجاد می‌کنند.
 
24-news.ir/vdccmxqe.2bqe08laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز