تاریخ انتشارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵
علی شکارچی مرد دوزنه این روزها به سوژه جذاب برای شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.
مرد دو زنه اینستاگرام؛ شکارچی لایک یا هوسباز؟+عکس و فیلم
به گزارش خبر24،عکس هایی که او از خود و دو همسرش در صفحه (عمومی) اینستاگرامش به اشتراک می گذارد مورد توجه کاربران قرار گرفته است.


لینک فیلم

استدلال های حامیان چند همسری اسلامی
ادعاهایی چون افزایش جمعیت زنان مجرد یا افزایش تجرد قطعی در میان زنان و خصلت فطری مردان که «بطور تکوینی تعددی» خلق شده‌اند مهمترین مبانی حامیان چند همسری اسلامی را تشکیل می دهند.

حجت‌الاسلام محمد عسگری مسئول واحد مشاوره موسسه حیات حسنی در قم می گوید: «ما در ایران بین ۳۰ تا ۴۹ سال، اعم از باکره تا مطلقه حدود ۴ تا ۵ میلیون زن داریم که این‌ها همسر ندارند. آیا اینها حق تاهل ندارند؟»

در این ادعا چند همسری نه بعنوان یک اصل بلکه بعنوان به آنچه مجران قطعی خوانده می شود، تقلیل داده شده است تا امکان توجیه اجتماعی و نه لزوما درون مذهبی آن ممکن شود.

این ادعا در حالی مطرح می شود که نسبت زنان و مردان مجرد در بین سنین ۳۰ تا ۳۴ سال بر اساس پژوهشی در دانشگاه شهید بهشتی تقریبا یکسان و در حدود ۱۵ درصد است. این پژوهش نشان می دهد که نسبت تجرد در سنن پایین‌تر از ۳۵ سال در بین زنان کمتر از مردان است.
 
علی شکارچی در کنار دو همسرش

 
نظر رهبر انقلاب درباره چند همسری
در این فضای جنجالی هم برخی جمله ای درباره چند همسری را از رهبر انقلاب منتشر کردند که ایشان قبلا در جمع کارکنان بیت رهبری اشاره کرده اند: افراد شاغل در بیت رهبری اگر همسر دوم اختیار کنند، اخراج می‌شوند. مستحب بودن تعدد زوجات را قبول ندارم آقایان حتی به شوخی هم نباید درباره تعدد زوجات حرف بزنند که باعث دلسردی خانم‌ها می‌شود.
24-news.ir/vdchvzn-.23n-mdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز