تاریخ انتشارسه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
توکلی گفت: به دلیل قرار داشتن فاز ۱۱ شهر پردیس در انتهای شبکه و تجمیع آلودگی‌های فلزی، قطعی موقتی در اتصال گاز این فاز ایجاد شد.
آلودگی فلزی، دلیل قطعی گاز فاز ۱۱ شهر پردیس
به گزارش خبر24، سعید توکلی مدیرعامل شرکت گاز استان تهران درباره دلایل قطعی پی در پی گاز در فاز ۱۱ شهر پردیس توضیحاتی ارائه کرد.

او گفت: قطعی مربوط به تمام فاز ۱۱ نبوده، یک بخشی از آن یعنی در زون ۴ است که به دلایل فنی و بهره برداری قطعی‌های موقتی اتفاق افتاد. طی دو روز گذشته تا کنون، علاوه بر نیرو‌های شرکت گاز در شهرستان پردیس، از دو منطقه دیگر نیز در حال تلاش هستند تا شبکه ترمیم شود و بتوانیم در قالب یک استمرار پایدار گاز، خدمات خود را به خانوار‌ها ارائه کنیم.
توکلی درباره دلیل این قطعی، ضمن اشاره به قرار داشتن فاز ۱۱ شهر پردیس در انتهای شبکه گاز بیان کرد: گاز استان تهران بالغ بر ۲۲ هزار کیلومتر، خط لوله تغذیه و شبکه دارد که برخی نقاط آن در انتهای شبکه قرار دارند. در انتهای شبکه نیز، در زمستان و زمان پیک مصرف، آلودگی‌های فلزی در نقاطی که سرعت سیال کم می‌شود، تجمیع و سبب قطعی می‌گردد.
او تاکید کرد: این اتفاق به دلیل افزایش مصرف رخ داد و همکاران به صورت آنلاین و آفلاین در حال پیگیری مشکل هستند. اکنون درصد زیادی لز مشترکان به شبکه وصل هستند و تا ساعاتی دیگر تمام مشترکان از اتصال پایدار گاز برخوردار خواهند شد.
 
24-news.ir/vdccs0qe.2bqee8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز